Podryw na wideo

"Tylko kobiety wiedzą, jak chcą być traktowane przez mężczyzn" - z takiego założenia wyszli twórcy serwisu z poradami wideo Sagio.pl. W idee tą uwierzył także zagraniczny inwestor.

Podryw na wideo
Sagio.pl to kolejny serwis z poradami wideo. Od ogólnego charakteru Spryciarze.pl różni się on jednak tematyką ukierunkowaną jedynie na wycinek ludzkiego życia - relacje damsko męskie.

Według autorów Sagio.pl, w sieci znaleźć można masę poradników, e-booków, kursów czy portali uczących mężczyzn w jaki sposób powinni postępować z kobietami. - Często za tymi radami chowają się "chłopcy", który przeczytali ciekawą książkę na ten temat lub odbyli kurs uwodzenia za nie małe pieniądze. Wszystkie te porady łączy jedno - udzielane są przez mężczyzn. W Sagio.pl wychodzimy z założenia, że nikt lepiej od kobiet nie potrafi wyjaśniać czego tak naprawdę od nas (mężczyzn) oczekują. - czytamy w informacji prasowej.

Jak na razie powstało prawie 80 spotów wideo, w których pięć różnych kobiet opisuje, jakie są ich oczekiwanie co do płci przeciwnej. - Nasze dziewczyny nie są zawodowymi aktorkami, można powiedziecie, że to "zwykłe dziewczyny", dla których udział w projekcie jest okazją aby wygarnąć facetom i nauczyć ich jak powinni się zachowywać wobec kobiet - mówi Marek Kawecki, założyciel Sagio.pl i właściciel all4men.pl.

Podryw na wideo

Zespół Sagio.pl liczy 7 osób. Jaki jest model biznesowy serwisu? Obejrzenie 30 filmów w miesiącu kosztuje 13 zł, a 360 filmów rocznie - 90 zł.

Jeszcze przed startem, który miał miejsce 10 marca br. Sagio.pl udało się pozyskać zagranicznego inwestora - amerykański fundusz VC. Nie wiadomo o jakim funduszu mowa, wiadomo że zainwestował kwotę poniżej 100 tys. dol.

Sagio.pl nie zamyka się wyłącznie na podryw, gdyż celem jest nauczenie każdego mężczyzny jak budować dobre relacje z kobietami na każdej płaszczyźnie.

Każdy użytkownik Sagio.pl może podawać tematy kolejnych filmów, które potem są poddawane glosowaniu wśród użytkowników. Użytkownik ma mieć też niemal bezpośredni kontakt z kobietami, które oceniają i komentują jego zachowanie wobec kobiet dzięki specjalnie w tym celu zaprojektowanym narzędziom - jak czytamy w informacji prasowej.

Sagio.pl współpracuje m.in. z serwisami randkowymi w tym be2.pl i mydwoje.pl. Prowadzi także program partnerski, na sprzedaż abonamentów - na takich właśnie zasadach współpracuje z mydowje.pl czy zlotemysli.pl.