"Podchody IDG.pl II" zakończone!

Druga edycja "Podchodów IDG.pl" zakończona! Przez cały grudzień, w serwisie IDG.pl, internauci odszukać mogli atrakcyjne nagrody. Do wygrania było atrakcyjne oprogramowanie, gadżety (takie jak smycze i koszulki), kuferki pełne filmów DVD, prenumeraty miesięcznika PC World czy specjalne kody na zakupy w sklepie internetowym.

"Podchody IDG.pl II" zakończone!

Przez cały grudzień, na różnych podstronach serwisu IDG.pl o godzinie 10.00 ukrywane były informacje o nagrodach. Aby wygrać nagrodę, wystarczyło ją odnaleźć, w ciągu godziny zadzwonić pod podany na ukrytej stronie numer telefonu i podać specjalne hasło. Uczestnik podchodów, który jako pierwszy odnajdywał informację o nagrodzie i podał poprawne hasło, wygrywał rzeczoną nagrodę. Dla ułatwienia, co dwie godziny - o 12, 14 i 16 - na stronie konkursowej podawane były 3 dodatkowe wskazówki, które pozwalały szybciej znaleźć informacje o nagrodach...

Trochę statystyk

W drugiej edycji "Podchodów IDG" najlepszym poszukiwaczem okazał się Marcin Mordal, detronizując zwycięzcę pierwszej edycji konkursu - Artura Chmiela (tym razem zajął on trzecie miejsce). Wśród miast o najwyższej zbiorczej skuteczności, niekwestionowanym liderem zdaje się być Ustka. Drugie nadmorskie miasto, Gdańsk, zajęło trzecie miejsce. Stolica Polski, Warszawa, była druga.

Najczęściej wygrywali:

1. Marcin Mordal - 27

2. Łukasz Hanik - 16

3. Artur Chmiel - 13

Miasta o największej skuteczności:

1. Ustka - 27

2. Warszawa - 21

3. Gdańsk - 20

Podczas drugiej edycji konkursu, rozdaliśmy ponad 180 nagród, więcej więc nawet niż za pierwszym razem. Fundatorami były firmy: Microsoft, Adobe, Panda Software, Symantec, Iplay.pl, oraz wydawnictwo International Data Group Poland S.A.

Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie konkursu: Podchody IDG.pl II

Aktualizacja: 03 stycznia 2006 12:18

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie nagrody w konkursie Podchody IDG.pl II zostały już wysłane. Zwycięzcom gratulujemy, innym życzymy więcej szczęścia i dociekliwości następnym razem.