Poczta Google od dzisiaj dla wszystkich

Od dzisiaj konta pocztowe Google Gmail dostępne są bez zaproszeń dla wszystkich użytkowników internetu w Polsce. Również od dzisiaj dostępna jest polska wersja aplikacji biurowej Dokumenty i Arkusze Google.

-Odkąd uruchomiliśmy Gmail, system była stale udoskonalany i dostępny dla coraz większej liczby Internautów na całym świecie. Naszymi priorytetami było uczynić Gmaila wygodnym, niezawodnym, odpornym na SPAM i inne nadużycia systemem poczty elektronicznej. Bardzo pomogli w tym pierwsi użytkownicy Gmail, przekazując swoje uwagi i opinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaoferować korzystanie z darmowych kont Gmail i komunikatora Gtalk wszystkim użytkownikom Internetu w Polsce- mówi Artur Waliszewski, Business Country Manager, Google Polska.

Gmail to system pocztowy ze skrzynkami o pojemności ponad 2,8GB oraz wbudowaną wyszukiwarką Google. Do listów nie są dołączane reklamy. Firma Google zarabia na ogłoszeniach tekstowych wyświetlanych obok listów. Posiadając konto w systemie Gmail można również korzystać z komunikatora Gtalk.

Dokumenty i Arkusze Google to bezpłatne usługi dostępne w sieci, które umożliwiają pracę nad tym samym dokumentem lub arkuszem kalkulacyjnym aż 50 użytkownikom w tym samym czasie.

Poczta Google dostępna jest pod adresemhttp://www.gmail.com

Dokumenty i Arkusze Google można znaleźć pod adresem http://docs.google.com