Pobierz ponad 300 dodatków do Google Chrome

Google udostępniło dzisiaj nowe wersje przeglądarki Chrome. To jednak nie ostatnia nowość jaką przygotował dla swoich użytkowników ten amerykański gigant. Od dzisiaj mogą oni również skorzystać ze strony z rozszerzeniami oferującej obecnie ponad 300 różnych pozycji.

Pobierz ponad 300 dodatków do Google Chrome
Udostępniona dzisiaj w wersji beta strona "Google Chrome extensions" zawiera ponad 300 dodatków zgrupowanych w czterech kategoriach: najbardziej popularne, najnowsze, najlepiej oceniane i wyróżnione. Aby skorzystać z dodatków, należy zaopatrzyć się w developerskie wydanie przeglądarki - rozszerzenia póki co nie są obługiwane przez stabilne (finalne) edycje Chrome.

Aby z nich skorzystać wystarczy kliknąć na wybrany dodatek (pojawi się jego dokładny opis) oraz przycisk "Install". W trakcie powstawania tej informacji najpopularniejszym z nich był "Google Mail Checker", który doczekał się już 24 900 użytkowników.

Warto przypomnieć, że w piątek w Mountain View ma się odbyć poświęcona dodatkom do przeglądarek konferencja Add-on Con 09. Google jest jednym z jej sponsorów.