Pkt.pl uruchamia lokalny serwis społecznościowy - warslove.pl

Pkt.pl tworzy własny serwis społecznościowy warslove.pl, skierowany do mieszkańców Warszawy i osób, które często odwiedzają stolicę.

Serwis ma zostać uruchomiony 2. kwietnia 2012 r. Obecnie użytkownicy mogą się rejestrować, a pierwsze 10 tysięcy osób dostanie darmowe kupony zniżkowe. Po uruchomieniu Warslove.pl trzech najaktywniejszych użytkowników, którzy zbiorą tygodniowo najwięcej punktów (między innymi za klikanie "lubię to" i zapraszanie znajomych na portal) otrzyma rabaty na wybrane towary i usługi. Kupony będzie można zrealizować za pomocą specjalnych kart zniżkowych honorowanych w firmach partnerskich portalu.

Oprócz zniżek serwis ma także oferować informacje na temat nadchodzących wydarzeń i ciekawych miejsc w Warszawie. Firma jednak nie planuje zatrudniać osób tworzących unikatowe newsy na portal. Informacje będą pozyskiwane z zewnątrz. Warslove.pl zamierza przyciągnąć użytkowników także lokalnymi ogłoszeniami drobnymi i ofertami pracy w Warszawie. Pkt.pl cały czas rozbudowuje bazę firm, które mogą reklamować swoje usługi na portalu.

Aby zalogować się na Warslove.pl nie będzie wymagane konto - serwis będzie w pełni zintegrowany z portalem Facebook. Mimo to będzie można posiadać konto wyłącznie tam, a serwis będzie wyposażony w funkcję tablicy, znaną między innymi właśnie z Facebooka i Google+.

Obecna wersja portalu dostępna jest wyłącznie dla Warszawy. Kolejne portale będą udostępniane w odstępach dwumiesięcznych dla największych polskich miast. Warslove.pl ma być także dostępne w wersji anglojęzycznej. W planach jest także aplikacja mobilna pozwalająca wyszukiwać w okolicy zniżki dla użytkowników portalu warslove.pl.