Piotr Ejdys Menedżerem II Boomu Internetowego

Prezes firmy badawczej Gemius SA Piotr Ejdys został uhonorowany nagrodą Internet Standard dla Menedżera II Boomu Internetowego. Nagrodę redakcja przyznała za sprawne zarządzanie spółką i wdrożenia usług badawczych nie tylko w kraju, ale również zagranicą.

Przy wyborze zwycięzcy redakcja Internet Standard oceniała skuteczność wdrażania nowych usług, sposób wykorzystania potencjału zespołu i zarządzania strategią rozwojową firmy. Uwagę zwracano również na chęć podejmowania ryzyka i otwierania się na nowe rynki.

Piotr Ejdys został wyróżniony za sprawne zarządzanie spółką Gemius, skuteczną i konsekwentną realizację założeń ekspansji usług w innych krajach oraz chęć podejmowania ryzyka w zmienianiu i porządkowaniu rynku internetowego.

Celem nagrody dla Menedżera II Boomu Internetowego jest uhonorowanie działań najlepszego zarządcy spółki, którego trafne decyzje, niezwykła operatywność i przenikliwość doprowadziły do przyspieszenia rozwoju rynku internetowego.

Nagroda Menedżera II Boomu Internetowego przyznawana jest przez dziennikarzy magazynu nowej gospodarki Internet Standard.

Przypomnijmy, że wśród nominowanych do nagrody znaleźli się: Łukasz Wejchert, prezes Onet.pl; Tomasz Moroz, prezes Travelplanet.pl; Sławomir Stępniewski, prezes HYPERmedia i CEO Isobar.