Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Pino TV startuje 20 grudnia

Należący do Internet Group portal Pino.pl szykuje muzyczną telewizję. Jej start zaplanowano na 20 grudnia, dowiedział się Internet Standard. Telewizja ma być najpierw dostępna w internecie, w marcu 2008 r. ma się znaleźć w sieciach kablowych i TV satelitarnej.

-Pino TV to kanał muzyczny o charakterze rozrywkowym dla widzów w wieku 14-28 lat. W założeniu Pino TV ma być multimedialną platformą telewizyjną budującą społeczności widzów i umożliwiającą im identyfikację ze swoim pokoleniem- wyjaśnia szef projektu Pino TV Marek Jadachowski.

Pino TV będzie telewizją nadawaną na żywo, na razie nie wiadomo czy znajdą się w niej również materiały dostępne "na żądanie". Projekt będzie kosztował 6-8 mln zł. Rentowność ma osiągnąć w 2009 r.

W ramówce znajdą się m.in. programy "Po-patrz" - subiektywny przegląd nowości z internetu budowany w oparciu o treści serwisu patrz.pl, "Głos pokolenia" - pokazujący pasje i zainteresowania młodych ludzi oraz "Talent" - show prezentujący ludzkie umiejętności.

Pino TV chce emitować programy na żywo i dostarczać aktualne informacji dotyczących muzyki, kultury i sztuki. Jednocześnie widzowie Pino TV będą mieli szansę wpływać na kształt programu. -Widzowie przez swoje telefony komórkowe będą współtworzyć zawartość programową stacji, przysyłając zdjęcia, czy filmy, które emitowane będą w aktywnym przez 24 godziny na dobę oknie ekranu - mówi Marek Jadachowski. - Pino TV to nie telewizja, która wejdzie do internetu ale internet, który da nową jakość telewizji - kwituje Marek Jadachowski.

Start Pino TV zaplanowany jest na 20 grudnia na godzinę 15. Telewizję będzie można oglądać pod adresemhttp://www.pinotv.pl i za pośrednictwem portalu Pino.pl.

Portal Pino.pl miał we wrześniu 2,6 mln użytkowników, którzy wygenerowali 37,9 mln odsłon. Pino.pl należy do notowanej na GPW spółki Intenet Group S.A, która jest właścicielem CR Media Consulting S.A.

Aktualizacja: 20 grudnia 2007 16:43

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj została uruchomiona telewizja Pino TV.

http://www.pinotv.pl