Pijaru Koksu na 2K13. PR SKILLS.

Jakub Prószyński to prawdziwy młody tygrys PR-u, szeroko znany w branży autor poczytnego bloga o spowitej aurą mocy i profesjonalizmu nazwie "Pijaru Koksu blog".

Pijaru Koksu na 2K13. PR SKILLS.

Pijaru Koksu poświęca m. in. bardzo wiele uwagi social mediom oraz zagadnieniom personal brandingu, promocji własnej marki. Czy zastanawialiście się kiedyś nad własnymi celami, autopromocją, nad tym "jak się sprzedać" potencjalnemu pracodawcy? Pijaru zwraca się do swoich czytelników: "Jesteście przecież marką, która podlega takim samym zasadom marketingu jak chociażby proszek do prania." Tak obrazowa i zarazem zaczepna wypowiedź doskonale obrazuje styl Koksa - jego wypowiedzi umiejętnie łączą lekkość formy z wysokim stężeniem merytorycznych  treści. Wszystko w sposób czytelny i przejrzysty. Pijaru Koksu to prawdziwy Robert Burneika marketingowej blogosfery ;)

A teraz poważniej. Tym bardziej cieszymy się faktem, że będziemy mieli okazję gościć Jakuba Prószyńskiego jako eksperta w debacie poświęconej Social Mediom. Jeśli chcecie spotkać autora bloga Pijaru Koksu, zadać mu pytanie, porozmawiać - zapraszamy na konferencję Internet 2K13.

Oprócz wspomnianej wyżej debaty na temat social mediów, odbędą się jeszcze trzy inne, równie ciekawe, poświęcone e-commerce, reklamie oraz zagadnieniom mobile. Formuła czterech, potężnych i multimedialnych debat kładzie kres monologom i sponsorowanym prelekcjom znanym z klasycznych konferencji.

Podczas 2K13 będziecie mieli okazję zdobyć wiedzę wykutą w ogniu debaty pomiędzy profesjonalistami branży internetu, ludźmi o zupełnie różnych pomysłach i koncepcjach na jej rozwój.

Przekonaj się, że warto. Odwiedź 2K13.PL.