Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy przegląd prasy

Konsorcjum Softbanku, Accenture i firmy Alnova wdroży nowy system informatyczny w PKO BP. Do 30 czerwca konsorcjum banków na czele z BRE ma wyłączność na negocjacje w sprawie przejęcia El-Netu. ComArch dostarczy i wdroży w BPH PBK internetowy system obsługi klientów.

Parkiet

Softbank wygrał przetargKonsorcjum Softbanku, Accenture i firmy Alnova wdroży nowy system informatyczny w PKO BP. Negocjacje na temat szczegółów kontraktu mają rozpocząć się już w przyszłym tygodniu. Jego wartość szacowana jest na ponad 2 mld zł. (s. 1)

Gra o El-NetDo 30 czerwca konsorcjum banków na czele z BRE ma wyłączność na negocjacje w sprawie przejęcia El-Netu. W najbliższych dniach może więc zapaść decyzja co do dalszych losów zadłużonego przedsiębiorstwa. (s. 3)

Puls Biznesu

ComArch działa dla BPH PBKComArch dostarczy i wdroży w BPH PBK internetowy system obsługi klientów. Wynagrodzenie za wdrożenie i utrzymanie systemu przez 3 lata wyniesie ok. 12 mln zł brutto. (s. 4)

Gazeta Wyborcza

Aresztowano byłego pracownika... Microsoftu, który kupił przez internetowy system zamówień koncernu oprogramowanie o łącznej wartości 17 mln USD, a później odsprzedawał je z zyskiem. 43-letni Richard Gregg był koordynatorem projektu rozbudowy systemu Windows. (s. 25)