Piątkowy Przegląd Prasy

Naukowcy z PWr odkryli dziury w protokole SSL. Na stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej premier może powołać kogo chce - rekomendacja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji to czysta formalność. W Telekomunikacji Polskiej nie będzie kadrowej rewolucji, chociaż wyniki grupy rozczarowały. Alcatel: konkurencyjna presja zmniejsza zyski. Wielu internautów nawet nie ma jeszcze pojęcia, czym jest podcast czy RSS - ale reklamodawcy już wiedzą. Zagraj i odkryj tajemnicę Czarnobyla.

RZECZPOSPOLITA

Konkurencyjna presja zmniejsza zyskiMieszane sygnały, jakie inwestorzy otrzymali wczoraj od Alcatelu wraz z publikacją raportu za pierwszy kwartał, spowodowały wyprzedaż akcji francuskiej spółki.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060428/ekonomia/ekonomia_a_20.html

GAZETA PRAWNA

Zamieszanie wokół wyboru prezesa regulatoraNa stanowisko prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej premier może powołać kogo chce. Rekomendacja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji to czysta formalność.

http://www.gazetaprawna.pl/index.php?action=showNews&dok=1702.81.3.2.8.1.0.1.htm

Niewielkie zmiany we władzach operatoraW Telekomunikacji Polskiej nie będzie kadrowej rewolucji, chociaż wyniki grupy rozczarowały.

http://www.gazetaprawna.pl/index.php?action=showNews&dok=1702.81.115.2.9.3.0.1.htm

GAZETA.PL

Naukowcy z PWr odkryli dziury w systemach komputerowych Nasze dane w wirtualnym świecie nie są tak bezpieczne, jak nam się mogło wydawać - mówi prof. Mirosław Kutyłowski z Politechniki Wrocławskiej, który odkrył lukę w internetowym systemie poufności. We wtorek poinformował o tym światowych producentów oprogramowania.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,68367,3312194.html

E-reklama trafi wszędzie Wielu internautów nawet nie ma jeszcze pojęcia, czym jest podcast czy RSS. Ale reklamodawcy już wiedzą - to nowa nisza na rynku internetowym, w której warto umieszczać swoje reklamy.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3312280.html

Zagraj i odkryj tajemnicę Czarnobyla Ukraińska gra komputerowa "S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl" ma szansę stać się przebojem na skalę światową. Jej premiera jeszcze w tym roku.

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,3311867.html