Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Resort zdrowia przyspiesza prace nad system rejestru usług medycznych- spółki IT uważnie patrzą na ministerstwu na ręce. Roaming krajowy dla P4? - rynek wskazuje na Polkomtel. Coraz lepiej sprzedają się aparaty cyfrowe. Wykrywacz kłamstw patrzy na ciebie. Miliony Brytyjczyków poszukują partnera przez internet. Koszalińska policja zamknęła piracki serwer.

PULS BIZNESU

Co dalej z RUMResort zdrowia przyspiesza prace nad system rejestru usług medycznych. Spółki IT uważnie patrzą na ministerstwu na ręce.

http://www.pb.pl/content.aspx?sid=7351&guid=8445A1E9-3FCC-4AED-854D-48520ABCE81F (dostęp płatny)

RZECZPOSPOLITA

Wykrywacz kłamstw patrzy na ciebieAmerykańskie Ministerstwo Obrony zamówiło prototyp wykrywacza kłamstw, który działałby na odległość i bez wiedzy badanego.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060106/nauka/nauka_a_4.html

Rynek wskazuje na Polkomtel Żaden z operatorów komórkowych nie przyznaje się, że gotów jest podpisać z P4 porozumienie w sprawie roamingu krajowego. Rynek typuje, że zrobi to Polkomtel.

http://rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060106/ekonomia/ekonomia_a_19.html

GAZETA PRAWNA

Czwarty operator musi grać va banqueP4, spółka należąca m.in. do Netii, ma obowiązek w ciągu trzech lat objąć zasięgiem telefonii trzeciej generacji połowę Polaków. Dotychczasowi potentaci są w bardziej komfortowej sytuacji.

http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/28.html?numer=1623&dok=1623.28.3.2.9.2.0.1.htm

GAZETA.PL

Koszalińska policja zamknęła piracki serwer Pięć osób zajmujących się nielegalnym rozpowszechnianiem poprzez Internet programów i gier komputerowych, filmów oraz muzyki zatrzymali koszalińscy policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3098680.html

Cyfrówki sprzedają się coraz lepiej Coraz lepiej sprzedają się aparaty cyfrowe. Ogarnięci przedświątecznym szaleństwem rodacy kupili ich w ostatnim kwartale 300 tys. sztuk.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3099844.html

Podpis elektroniczny w banku Od końca lutego klienci banku Nordea będą mogli w kontaktach z bankiem posługiwać się tzw. bezpiecznym podpisem elektronicznym.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3099847.html

Miliony Brytyjczyków poszukują partnera przez internet Około 3,5 miliona Brytyjczyków szukało w ubiegłym roku partnera za pośrednictwem internetu. O rewolucji w zawieraniu znajomości poinformował w czwartek brytyjski dziennik "The Times".

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3098672.html

PRZEKRÓJ

Ucieczka do rzeczywistości Handel i usługi, seks i zbrodnie - ludzie uciekają w świat gier sieciowych, ale przenoszą do niego zwykłe zasady społeczne.

http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=958&Itemid=49

WPROST

SuperczłowiekDziesięć wynalazków, które wkrótce zmienią nasze życie.

http://www.wprost.pl/ar/?O=85663