Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Przykład amerykańskiego Yahoo! dowodzi, że na Internecie da się zarobić. Połączenia z TP SA do sieci telefonii komórkowej pozostają jednymi z najdroższych w Europie.

GAZETA WYBORCZA

Yahoo! Na fali Na czwartkowej sesji amerykańskiej giełdy, aukcje największego amerykańskiego portalu zdrożały o 21%. Na zwyżkę z pewnością wpłynęło ogłoszenie przez zarząd spółki doskonałych wyników finansowych za ostatni kwartał. (s. 22)

RZECZPOSPOLITA

Tańsze dzwonienie na komórkiW Polsce połączenia do sieci komórkowych z sieci stacjonarnej wiodącego operatora jakim pozostaje TP SA, należą do najdroższych w Europie. Z danych zebranych przez "Rzeczpospolitą" wynika, że możliwe jest obniżenie ich ceny nawet o 2/3. (s. B3)

Aster City – krótka lista inwestorówDo końca października spółka Elektrim Telekomunikacja zamierza podpisać umowę sprzedaży udziałów w telewizji kablowej Aster City. (s. B3)

PARKIET

TP SA stawia na ISDNDo końca marca 2003 roku, korporacyjni klienci TP SA będą mogli bez dodatkowych opłat zamienić analogową linię telefoniczną na dostęp do sieci cyfrowej ISDN (s. 3)

PRAWO I GOSPODARKA

Trzech rywali na rynku Ziemia skurczyła się niemal do rozmiarów dużego miasta. Sprawiły to: dynamiczny rozwój telefonii komórkowej i Internetu oraz rozwój usług opartych na globalnej Sieci. (s. 11)