Piątkowy Przegląd Prasy

Play chce zdobyć 15 proc. komórkowego rynku... Google Docs ujawniał pliki swoich użytkowników... Spadną ceny szybkich technologii bezprzewodowych... NTT System wywindował kurs dzięki pomysłowi skupu... Kryzys, na razie, omija LSI Software...

COMPUTERWORLD

Płace a kryzysW nadchodzących latach nie ma co oczekiwać rewelacji, ale informatycy na pewno nie powinni obawiać się tego, że nagle znajdą się na bruku.

http://p1.idg.pl/r/552dd

Google Docs ujawniał pliki swoich użytkownikówGoogle ujawniło błąd współdzielenia niektórych plików usługi Google Docs. Spowodowało to, że były one udostępnione nieuprawnionym użytkownikom.

http://p1.idg.pl/r/e0c09

RZECZPOSPOLITA

Spadną ceny szybkich technologii bezprzewodowychW przyszłym roku na całym świecie sprzedanych zostanie 70 mln urządzeń do lokalnych sieci bezprzewodowych, popularnie zwanych wi-fi - przewidują analitycy firmy ABI Research.

http://www.rp.pl/artykul/19423,275743_Spadna_ceny_szybkich_technologii_bezprzewodowych.html

GAZETA PRAWNA

Wojna na reklamy zamiast wojny cenowejPlay w ciągu najdalej czterech lat chce zdobyć 15 proc. komórkowego rynku. Operator zapowiada, że jako jeden z pierwszych na świecie wprowadzi telefon z systemem operacyjnym Android.

http://biznes.gazetaprawna.pl/wywiady/118618,wojna_na_reklamy_zamiast_wojny_cenowej.html

PARKIET

Kryzys, na razie, omija LSI SoftwareOgraniczenie wydatków na nowe projekty i zamrożenie planów ekspansji poza Polską mają wpłynąć pozytywnie na rentowność spółki.

http://www.parkiet.com/artykul/26,790419_Kryzys__na_razie__omija_LSI_Software.html

Pomysł skupu wywindował kursZapowiedź skupu akcji własnych przez NTT System ożywiła handel jak dotąd mało płynnymi walorami. W ciągu dnia papiery producenta i dystrybutora sprzętu IT drożały nawet o 23 proc.

http://www.parkiet.com/artykul/26,790420_NTT_System_Pomysl_skupu_wywindowal_kurs.html

MSPStandard

Ugasić pożar, czyli projekty kryzysoweTrudna sytuacja rynkowa, czy porażka nowego produktu to tylko niektóre sytuacje, w których pomocne jest zastosowanie wyjątkowych - po części czerpanych z metodyk PM - zasad prowadzenia biznesu.

http://p1.idg.pl/r/45de5