Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Play chce porzucić sieć Polkomtela... Operatorzy chcą zarobić na fotokodach... Finlandia wprowadza cenzurę maili... Rośnie konkurent dla naszej-klasy... Play zdecydował się na obniżki cen, żeby zdobyć nowych klientów...

COMPUTERWORLD

Stadiony tak, obsługa niePolskie firmy IT mają szansę zarobić na wyposażeniu stadionów budowanych na Euro 2012. Głównego partnera technologicznego UEFA wybierze jednak sama. Będzie nim zapewne TP.

http://p1.idg.pl/r/2dd10

Ricoh Europe przejmuje polską spółkę ATA-INT.LTDObie firmy współpracują od 1992 r., kiedy to ATA-INT.LTD rozpoczęła dystrybucję produktów marki Gestetner należącej do Grupy Ricoh.

http://p1.idg.pl/r/4a4b3

RZECZPOSPOLITA

Operatorzy chcą zarobić na fotokodachJeszcze w marcu operatorzy komórkowi wprowadzą na rynek fotokody. Nowa technologia ma pomóc zwiększyć ich przychody z transferu danych.

http://www.rp.pl/artykul/19417,272423_Operatorzy_chca_zarobic_na_fotokodach_.html

Rośnie konkurent dla naszej-klasyPortale społecznościowe powstają w Polsce jak grzyby po deszczu. Po sukcesie naszej-klasy.pl i głośnym starcie serwisu naszechoroby.pl przyszedł czas na podobnie.pl.

http://www.rp.pl/artykul/62956,272012_Rosnie_konkurent_dla_naszej_klasy.html

GAZETA PRAWNA

Play zdecydował się na obniżki cen, żeby zdobyć nowych klientówP4, operator sieci Play, wprowadził wczoraj najniższe podstawowe ceny rozmów i SMS w usługach przedpłaconych. To nowa runda wojny cenowej, w której P4 chce przechwycić od konkurencji najmniej lojalnych klientów.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/117483,play_zdecydowal_sie_na_obnizki_cen_zeby_zdobyc_nowych_klientow.html

PULS BIZNESU

Play chce porzucić sieć PolkomtelaOperator sieci Play może się wycofać z umowy roamingowej z Polkomtelem. Jej przejęcie umocniłoby pozycję Orange jako lidera rynku.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=91ba32a2-d116-4ce6-829c-029095bd9455&open=sec

Finlandia wprowadza cenzurę mailiParlament fiński przyjął kontrowersyjny przepis prawny, pozwalający pracodawcy częściowo kontrolować elektroniczną prywatną pocztę jego pracowników, wysyłaną w godzinach pracy. Przepis daje takie uprawnienia kierownictwom firm oraz wyższych uczelni i instytutów badawczych.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=3b430b7d-76a4-46ee-b228-7c05a38ac61b

MSPStandard

Między możliwościami a efektamiKorzyści z rozwiązań Business Intelligence zależą w dużym stopniu od umiejętności i możliwości ich efektywnego wykorzystania w procesie podejmowania decyzji.

http://p1.idg.pl/r/5e948

PUBLICStandard

Euro 2012: MSWiA zapewnia, że na mistrzostwa powstanie system łączności kryzysowejTakie zapewnienie otrzymali przedstawiciele spółki PL.2012, która w Polsce koordynuje przygotowania do mistrzostw Europy w piłce nożnej, które mają się odbyć u nas i na Ukrainie.

http://p1.idg.pl/r/81f6e