Piątkowy Przegląd Prasy

Minister obiecuje e-administrację w dwa lata... Słabe wyniki komórkowego Polsatu... Multimedia zainwestują w stolicy o 35 proc. więcej... Małopolskie gminy będą miały darmowe hot-spoty... Najtaniej jest dzwonić z zagranicy, używając Internetu...

COMPUTERWORLD

Narzędzie zarządzaniaPrzetrwanie i rozwój firmy zależy w dużym stopniu od umiejętności mierzenia efektywności działań.

http://p1.idg.pl/r/91491

RZECZPOSPOLITA

Słabe komórki Polsatu Wirtualny operator Cyfrowego Polsatu miał pod koniec roku 39 tys. klientów.

http://www.rp.pl/artykul/19417,269147_Slabe_komorki_Polsatu_.html

Informatyczny system oświatowyCieszyn podpisał z województwem Śląskim umowę o dofinansowanie projektu "Cieszyński informatyczny system oświatowy".

http://www.rp.pl/artykul/205247,268895_Informatyczny_system_oswiatowy.html

GAZETA PRAWNA

Najtaniej jest dzwonić z zagranicy, używając InternetuJuż ponad 50 firm oferuje tanie, a nawet bezpłatne dzwonienie z zagranicy do Polski lub odwrotnie. Ten sposób porozumiewania się nie wymaga, aby rozmówcy równocześnie korzystali z komputerów.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/116068,najtaniej_jest_dzwonic_z_zagranicy_uzywajac_internetu.html

GAZETA WYBORCZA

Minister obiecuje nam e-administracjęZa dwa lata Polacy będą mogli przez Internet m.in. rozliczyć się z fiskusem i złożyć wniosek do ZUS - zapowiedział wczoraj wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Witold Drożdż.

http://wyborcza.pl/1,75248,6324877,Minister_obiecuje_nam_e_administracje.html

PULS BIZNESU

Małopolskie gminy będą miały darmowe hot-spotyKażda gmina w województwie małopolskim będzie posiadała bezpłatny punkt dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej tzw. hot-spot. Zarząd województwa zdecydował w czwartek o rozpoczęciu realizacji projektu "Małopolska Sieć Hotspotów".

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=41c9a216-9f30-4336-84fb-47b7c4899ce8

PARKIET

Multimedia zainwestują w stolicy o 35 proc. więcej Operator kablowy nie skorzystał w 2008 r. z tarczy podatkowej i zapłacił dość duży podatek. W tym roku można się więc spodziewać sporego wzrostu netto.

http://www.parkiet.com/artykul/26,785316_Multimedia_zainwestuja__w_stolicy_o_35_proc__wiecej_.html

PUBLICStandard

Modelowanie rozwojuPlanowanie rozwoju miast, to trudne zadanie, w którym trzeba uwzględnić wiele czynników, m.in. interes obywateli, obowiązujące prawo czy warunki ekonomiczne i środowiskowe. Trzeba mieć też na uwadze, że podjęte decyzje wpływają na jakość życia i bezpieczeństwo wszystkich obywateli, a ponadto powodują długofalowe i często trudne do cofnięcia skutki.

http://p1.idg.pl/r/309c2

ITPartner

CA: stawiamy na partnerówCA zakończyła proces transformacji modelu biznesowego w regionie Europy Środkowo- Wschodniej, porzucając model bezpośredni na rzecz wyłącznie partnerskiego.

http://p1.idg.pl/r/99e98