Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Posiadacze telefonów z kartą są dyskryminowani... Roman Maret pożegnał się z British-American Tobacco... Simple chce przejść do wyższej ligi... UKE obniżył stawki MTR dla kolejnych operatorów...

COMPUTERWORLD

Teczki na operatorówDuża część nowelizacji Prawa telekomunikacyjnego to nowa redakcja przepisów o powinnościach firm telekomunikacyjnych wobec obronności i bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

http://www.computerworld.pl/news/334263/Teczki.na.operatorow.html

III Dzień Ochrony Danych OsobowychJuż po raz trzeci Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych włączy się w obchody Europejskiego Dnia Ochrony Danych Osobowych ustanowionego przez Komitet Ministrów Rady Europy na 28 stycznia.

http://www.computerworld.pl/news/334253/III.Dzien.Ochrony.Danych.Osobowych.html

Centra danych: wymagania rosną a specjalistów brakujeRosną oczekiwania użytkowników centrów danych i problemy ze sprostaniem ich wymaganiom. Sytuacji nie ułatwiają braki specjalistów IT z tej dziedziny i nacisk na zmniejszanie kosztów zarządzania centrami danych.

http://www.computerworld.pl/news/334223/Centra.danych.wymagania.rosna.a.specjalistow.brakuje.html

MSPSTANDARD

Wykorzystaj szansę!Szczególnie w okresie kryzysu należy skoncentrować się na projektach i zadaniach, które rzeczywiście przynoszą biznesowi korzyści.

http://www.mspstandard.pl/artykuly/60382/Wykorzystaj.szanse.html

BYWALEC

NIE dla marginalizacji lokalnego ITRoman Maret, po ponad 12 latach, pożegnał się z British-American Tobacco. Zakłada własną firmę konsultingową.

http://bywalec.computerworld.pl/news/334270.html

RZECZPOSPOLITA

Posiadacze telefonów z kartą są dyskryminowaniEuropejski Trybunał Sprawiedliwości uznał wczoraj, że definicja abonenta jest zbyt wąska.

http://www.rp.pl/artykul/55660,252468_Posiadacze_telefonow_z_karta_sa_dyskryminowani___.html

GAZETA PRAWNA

UKE żąda od TP obniżki połączeń na komórki od 1 lutegoUrząd Komunikacji Elektronicznej chce, by od 1 lutego Telekomunikacja Polska obniżyła ceny połączeń z telefonów stacjonarnych do sieci komórkowych. TP odpowiada, że ceny te mogą spaść dopiero od 1 marca.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/109126,uke_zada_od_tp_obnizki_polaczen_na_komorki_od_1_lutego.html

PULS BIZNESU

UKE obniżył stawki MTR dla kolejnych operatorówUrząd Komunikacji Elektronicznej wydał pięć decyzji zmieniających umowy między firmami telekomunikacyjnymi obniżając stawki MTR (za zakańczanie połączeń w sieci mobilnej) dla operatorów telefonii stacjonarnej.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=206437cb-6b6d-4d70-b873-cc35bca0338a

PARKIET

Simple chce przejść do wyższej ligiTegoroczne obroty giełdowej spółki będą o 5-10 proc. wyższe niż w 2008 roku. Rentowność zasadniczo się nie zmieni.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=641574