Piątkowy Przegląd Prasy

Zamknięto tysiące aukcji z pirackim oprogramowaniem... Netia chce uruchomić IPTV w połowie 2009 r... W tym roku przybędzie 650 tys. łączy... Multimediom rośnie równo...

COMPUTERWORLD

Czynniki sukcesu

Nowy paradygmat zarządzania procesami w przedsiębiorstwie odchodzi od klasycznego podejścia diagnostycznego na rzecz prognostycznego. W tym nurcie mieści się model BPM, którego efektywne stosowanie wymaga nie tylko określonych technologii, ale także uwzględnienia szeregu pozatechnicznych czynników organizacyjnych.

http://p1.idg.pl/r/1cbeb

GAZETA PRAWNA

W tym roku przybędzie 650 tys. łączy

W końcu września w Polsce było 3,9 mln szybkich łączy internetowych. W końcu roku będzie ich 4,1 mln. Motorem wzrostu są alternatywni operatorzy telekomunikacyjni i sieci telewizji kablowej.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/95363,w_tym_roku_przybedzie_650_tys_laczy.html

Netia chce uruchomić IPTV w połowie 2009 r. we współpracy z 'n'

Spółka telekomunikacyjna Netia, przy współpracy z platformą "n", może uruchomić komercyjne usługi IPTV w połowie przyszłego roku, poinformował prezes Mirosław Godlewski. Dodał, że testy techniczne powinny rozpocząć się na początku 2009 r.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/95264,netia_chce_uruchomic_iptv_w_polowie_2009_r_we_wspolpracy_z_n.html

GAZETA WYBORCZA

Zamknięto tysiące aukcji z pirackim oprogramowaniem

Ponad 18,3 tys. aukcji internetowych z pirackim oprogramowaniem zamknięto na świecie w pierwszym półroczu wskutek działań organizacji Business Software Alliance.

http://wyborcza.pl/1,82244,5925470,Zamknieto_tysiace_aukcji_z_pirackim_oprogramowaniem.html

Multimediom rośnie równo

Telewizja kablowa, dostęp do internetu i telefon stacjonarny - wszystkie składniki oferty spółki Multimedia Polska rosły w III kwartale równomiernie.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5925464,Multimediom_rosnie_rowno.html