Piątkowy Przegląd Prasy

TP zmienia się częściowo w Orange... Z nawigacji GPS skorzystają także piesi i rowerzyści... Niezrozumienie ustawy rodziło problemy z kredytem technologicznym... Czas na globalną zmianę przepisów dotyczących własności intelektualnej w Internecie...

COMPUTERWORLD

Aplikacje do usług

W dzisiejszych czasach oprogramowanie i sprzęt komputerowy nie musi obciążać firmowego budżetu. Zamiast go kupować, można skorzystać z niego, jak z usługi.

http://p1.idg.pl/r/cc4ee

RZECZPOSPOLITA

Własność intelektualna w Internecie: każde państwo po swojemu

Najwyższy czas na globalną zmianę przepisów dotyczących odpowiedzialności organizatorów aukcji internetowych za naruszenia własności intelektualnej i dopasowanie ich do realiów współczesnej techniki i gospodarki - dowodzi doktor prawa, White & Case.

http://www.rp.pl/artykul/4,167277_Wlasnosc_intelektualna_w_Internecie__kazde_panstwo_po_swojemu.html

GAZETA PRAWNA

Niezrozumienie ustawy rodziło problemy z kredytem technologicznym

Ustawa o niektórych formach wspierania działalności innowacyjnej wprowadza nową definicję pojęcia nowa technologia. Czy to oznacza, że było ono źle rozumiane przez przedsiębiorców?

http://biznes.gazetaprawna.pl/wywiady/28108,niezrozumienie_ustawy_rodzilo_problemy_z_kredytem_technologicznym.html

Z nawigacji GPS skorzystają także piesi i rowerzyści

Trwa ofensywa producentów urządzeń do nawigacji satelitarnej oraz dostawców map na polski rynek. Najtańsze i najprostsze urządzenie w promocji można próbować kupić nawet za 259 zł.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/28104,z_nawigacji_gps_skorzystaja_takze_piesi_i_rowerzysci.html

GAZETA WYBORCZA

TP zmienia się częściowo w Orange

Charakterystyczny znaczek - połączenie liter TP i symbolu France Telekom - zniknie m.in. z produktów zapewniających dostęp do internetu i oferty dla klientów biznesowych. W jego miejsce pojawi się globalna marka Orange.

http://wyborcza.pl/1,82244,5489679,TP_zmienia_sie_czesciowo_w_Orange.html