Piątkowy Przegląd Prasy

Miliarder z Google z wizytą w Polsce... Sklep odpowiada tylko za gotowy komputer z oprogramowaniem... Provident oskarża internetowe serwisy pożyczkowe o nieuczciwą konkurencję... Polska może przyspieszyć inwestycje infrastrukturalne...

COMPUTERWORLD

Budujemy nowy bank

W styczniu br. na rozpatrzenie czekało 14 wniosków o rozpoczęcie działalności bankowej w formie oddziału bankowego i 3 wnioski o pełną licencję bankową. Ile muszą wydać na budowę nowego banku potencjalni inwestorzy?

http://p1.idg.pl/r/2368c

RZECZPOSPOLITA

Miliarder z Google z wizytą w Polsce

Współzałożyciel wyszukiwarki Google Sergey Brin wizytował wczoraj polski oddział koncernu.

http://www.rp.pl/artykul/151081.html

Polska może przyspieszyć inwestycje infrastrukturalne

Przed nami konieczność dokonania inwestycji infrastrukturalnych, a budżet jest ograniczony. Niezbędne jest więc ustalenie priorytetów, przy których zostaną uwzględnione koszty, czas wykonania i użyteczność społeczna.

http://www.rp.pl/artykul/151178.html

Sklep odpowiada tylko za gotowy komputer z oprogramowaniem

Osoba, która samodzielnie konfiguruje komputer, staje się jego producentem. Nie może żądać od sklepu, gdzie kupowała części, bezpłatnej pomocy technicznej.

http://www.rp.pl/artykul/151133.html

GAZETA PRAWNA

Provident oskarża internetowe serwisy pożyczkowe o nieuczciwą konkurencję

Provident, największa na rynku niebankowa firma pożyczkowa, obawia się konkurencji raczkujących dopiero internetowych serwisów pożyczkowych.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/22848,provident_oskarza_internetowe_serwisy_pozyczkowe_o_nieuczciwa_konkurencje.html