Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

Polski sąd wyda wyrok w sprawie PTC za dwa tygodnie... Rusza wirtualna wypożyczalnia gier komputerowych... Drożdż: potrzebne są dobre projekty informatyzacji samorządów... Krauze wycofał już z warszawskiej giełdy ponad miliard złotych... Ultranowoczesny laptop dla afrykańskich uczniów...

COMPUTERWORLD

Uśpione moceImponujący rozwój informatyki budzi czasami jakościowy niedosyt. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy są niewykorzystane możliwości, tkwiące w środkach technicznych i ludziach.

http://p1.idg.pl/r/4b237

RZECZPOSPOLITA

Krauze sprzedał za miliardW ostatnich miesiącach biznesmen wycofał z giełdy 1,1 miliarda złotych. Zaprzecza, by rezygnował z interesów w Polsce. Ale nie mówi, na co mu tak duże pieniądze.

http://www.rp.pl/artykul/137950.html

GAZETA PRAWNA

Polski sąd wyda wyrok w sprawie PTC za dwa tygodnie4 czerwca zapadnie wyrok w sprawie uznania w Polsce wyroku wiedeńskiego sądu arbitrażowego dotyczącego sporu o to, kto jest właścicielem 48 proc. udziałów Polskiej Telefonii Cyfrowej, właściciela sieci komórkowych Era i Heyah.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/18795,polski_sad_wyda_wyrok_w_sprawie_ptc_za_dwa_tygodnie.html

Jedna z przyczyn opóźnienia informatyzacji Polski to brak porozumienia rządu z biznesemZ pewnością jesteśmy gotowi wykorzystać dostępne środki na informatyzację. Ich spożytkowanie będzie wymagało przygotowania dobrych projektów, zwłaszcza ze strony samorządów. To w ich gestii jest rozpoznanie potrzeb, przygotowanie i zgłoszenie działań, które należy dofinansować.

http://biznes.gazetaprawna.pl/wywiady/18799,jedna_z_przyczyn_opoznienia_informatyzacji_polski_to_brak_porozumienia_rzadu_z_biznesem.html

GAZETA WYBORCZA

Gry na abonament w InternecieW przyszłym tygodniu rusza w Polsce wirtualna wypożyczalnia gier komputerowych. Za dostęp do kilkuset gier trzeba zapłacić abonament.

http://wyborcza.pl/1,82244,5237930,Gry_na_abonament_w_internecie.html

DZIENNIK

Ultranowoczesny laptop dla afrykańskich uczniówDwa ultracienkie wyświetlacze dotykowe, które można złożyć niczym książkę. Tak będzie wyglądał edukacyjny laptop, stworzony z myślą o dzieciach z najbiedniejszych rejonów świata. Nową wersję komputera, opracowanego w ramach akcji One Laptop Per Child, zaprezentowano w Laboratorium Mediów Massachusetts Institute of Technology.

http://www.dziennik.pl/hitech/article178041/Ultranowoczesny_laptop_dla_afrykanskich_uczniow.html