Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piątkowy Przegląd Prasy

IT idzie jak woda... W przyszłym roku komórki po 25 złotych... Szef sieci Play zadowolony z przychodów spółki... Burzliwe dzieje Naszej Klasy... Zmiany w zarządzie TP S.A... Prezes Dell reklamuje Łódź...

COMPUTERWORLD

PESEL2: mniejszy projekt, pierwsze usługiPierwsza rozmowa z Witoldem Drożdżem, podsekretarzem stanu w MSWiA, odpowiedzialnym za dział informatyzacja. Opowiada o porażce dotychczasowej koncepcji budowy projektu PESEL2 i jego przyszłości oraz udostępnieniu m.in. usługi weryfikacji w nim danych osobowo-adresowych online.

http://p1.idg.pl/r/29f42

RZECZPOSPOLITA

IT idzie jak wodaTrzeci rok z Rzędu Sprzedaż komputerów w Polsce rośnie o jedną trzecią. W 2007 r. na rynek trafiło ponad 3 mln urządzeń. Ponad połowa domów prywatnych ma już sprzęt IT.

http://rp.pl/artykul/86999.html

W przyszłym roku komórki po 25 złotychW tym roku producentom telefonów komórkowych uda się obniżyć cenę najtańszych modeli do 25 dolarów za sztukę, a w przyszłym roku do 10 dolarów - przewiduje prognoza firmy badawczej Deloitt.

http://rp.pl/artykul/86989.html

Zmiany w zarządzie TP S.A.Iwona Kossmann, Pierrick Hamon oraz Benoit Merel złożyli 24 stycznia rezygnacje z pełnienia funkcji członków zarządu TP SA.

http://rp.pl/artykul/86969.html

Szef sieci Play zadowolony z przychodów spółkiW ciągu dziewięciu miesięcy od uruchomienia usług P4 - operator sieci Play - zanotował przychody w wysokości 249 mln zł. Inwestycje w budowę sieci i rozwój usług wyniosły od startu firmy 4,5 mld zł.

http://rp.pl/artykul/86937.html

Rosja kupiła jeden z najpotężniejszych komputerów na świecieMoskiewski Uniwersytet Państwowy im. Łomonosowa kupił jeden z najpotężniejszych superkomputerów na świecie - Blue Gene firmy IBM.

http://rp.pl/artykul/86821.html

GAZETA WYBORCZA

Grają na życzenieLast.fm, największy społecznościowy serwis muzyczny w internecie, wprowadza nową, bezpłatną usługę - zagra taką piosenkę, jaką zażyczy sobie słuchacz. I to z katalogu największych wytwórni.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4868256.html

Prezes Dell reklamuje ŁódźMontownia komputerów "made in Poland" gościła w środę prezesa koncernu Michaela Della. Okazało się, że jedna z najważniejszych postaci światowej ekonomii nie może się nachwalić łodzian.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4863972.html

GAZETA.PL

Proces hakera oskarżonego o oszustwa internetowePrzed łódzkim sądem rozpoczął się w czwartek proces 25-letniego hakera z Legionowa oskarżonego o oszustwa internetowe. Mężczyzna włamywał się na konta sprzedawców na portalu aukcyjnym i zawierał fikcyjne transakcje.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4866127.html

PULS BIZNESU

Burzliwe dzieje Naszej KlasyPomysł? Nienowy. Wykonanie? Bez fajerwerków. Działanie? Tragiczne. Problemów? Bez liku. Nasza-klasa.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=1202e610-352e-44e7-bdcd-b7fcd101593c&open=sec