Piątkowy Przegląd Cyfrowy

Nowa strona ING Banku - jest duży postęp... Adres IP to dana osobowa i musi być chroniony... W 2011 r. roku wszystkie PIT-y będzie można składać drogą elektroniczną... Facebook sterowany głosem w samochodach General Motors... Coraz częściej korzystamy z sieci w pracy w celach prywatnych... Premiera Windows Phone 7 za dwa miesiące... Powraca pomysł przekształcenia serwisów torrentowych w centra medialnej rozrywki... Mikroblog NK obchodzi dziś swoje pierwsze urodziny...

GAZETA PRAWNA

2011: Wszystkie PIT-y przez internet

W przyszłym roku wszystkie deklaracje PIT będzie można składać drogą elektroniczną bez kwalifikowanego e-podpisu. Również notariusze będą składać drogą elektroniczną deklaracje SD-2 i PCC-2.

http://podatki.gazetaprawna.pl/wywiady/450624,2011_wszystkie_pit_y_przez_internet.html

WYBORCZA.BIZ

Facebook sterowany głosem w samochodach General Motors

Należąca do General Motors spółka OnStar pracuje nad urządzeniami, które pozwolą kierowcom robić wpisy na Facebooku za pomocą głosu - podaje Bloomberg, powołując się na anonimowe źródła. Będzie też można wysłuchać SMS-a i podyktować odpowiedź.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8356997,Facebook_sterowany_glosem_w_samochodach_General_Motors.html

PULS BIZNESU

E-prywata w firmie

Coraz częściej korzystamy z sieci w pracy w celach prywatnych. Robimy to, by odpocząć od nużących zadań lub się zrelaksować - wynika z I Ogólnopolskiego Badania Pracowników "Internet w Pracy", przeprowadzonego pod patronatem PBI.

http://kariera.pb.pl/2200826,13052,e-prywata-w-firmie?ref=col3

Dziennik Internautów

Adres IP to dana osobowa i musi być chroniony

Uznał sąd najwyższy Szwajcarii. Dla zajmujących się walką z piractwem firm jest to poważny cios. Internauci alpejskiego państwa zapewne odetchnęli z ulgą.

http://di.com.pl/news/33613,0,Adres_IP_to_dana_osobowa_i_musi_byc_chroniony.html

NK: Śledzik ma już rok

Mikroblog NK obchodzi dziś swoje pierwsze urodziny. Przed jego wprowadzeniem ta forma komunikacji była w polskim internecie znana tylko wąskiemu gronu użytkowników Blipa i Twittera. Aktualnie Śledzik zgromadził dwa miliony internautów, którzy regularnie mikroblogują.

http://di.com.pl/news/33609,0,NK_Sledzik_ma_juz_rok.html

Kto chce kupić serwisy torrentowe?

Powraca pomysł przekształcenia serwisów torrentowych w centra medialnej rozrywki. Wydaje się, że stoi za nim ten sam człowiek, któremu nie udało się przejąć The Pirate Bay.

http://di.com.pl/news/33608,0,Kto_chce_kupic_serwisy_torrentowe.html

Media2.pl

Windows Phone 7 : Premiera za dwa miesiące?

Powoli potwierdzają się informacje dotyczące premiery nowego systemu firmy Microsoft dla telefonów komórkowych - Windows Phone 7. Premiera odbędzie się w pierwszej połowie października.

http://media2.pl/telekomunikacja/68630-windows-phone-7-:-premiera-za-dwa-miesiace.html

interaktywnie.com

Nowa strona ING Banku. Jest duży postęp

Serwis internetowy ING Banku Śląskiego został przebudowany. Zmieniła się komunikacja z klientami - na plus, chociaż nie obyło się bez kilku pułapek.

http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/webdesign/nowa-strona-ing-banku-jest-duzy-postep-17006