Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Piar.pl razem z Hoga.pl

Wortal Public Relations Piar.pl oraz portal Hoga.pl nawiązały na początku października współpracę dotyczącą wzajemnej promocji. Do końca roku na stronach obu serwisów będą się pojawiały materiały zachęcające do skorzystania z oferowanych przez nie usług.

To pierwszy krok zmierzający do nawiązania szerszej współpracy między firmami. "Umowa z Hoga.pl umożliwia przedstawienie naszej oferty szerszemu gronu potencjalnych użytkowników" – mówi Roman Busse z Piar.pl.

Współpraca z serwisem Piar.pl z kolei umożliwia dotarcie z informacjami o produktach i usługach oferowanych przez Hoga.pl do interesującej spółkę grupy docelowej – pracowników działów PR, marketerów odpowiedzialnych za wizerunek firm w Internecie.