Pasaż handlowy od Gratka.pl (dla początkujących)

Gratka otwiera pasaż handlowy i na razie zaprasza do skorzystania ze swej oferty tylko graczy rozpoczynających działalność w e-commerce.

W pierwszej kolejności właściciele sklepów tradycyjnych rozszerzających swą sprzedaż o internet oraz gracze stawiający pierwsze kroki w e-biznesie, wkrótce także sklepy internetowe, które już działają w sieci. Gratka.pl próbuje swych w e-commerce i otwiera pasaż handlowy dostępny pod adresemhttp://Sklepy.Gratka.pl .

Partnerem nowego projektu Gratki jest firma G-Forces oferująca rozwiązania technologiczne dla e-commerce (m. in. darmowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego). Każdy sklep, który do tej pory korzysta z oprogramowania G-Forces już teraz zintegrować może swą ofertę z pasażem handlowym Gratki. Firma G-Forces przygotowała także szereg artykułów o charakterze poradnikowym, które stanowić mogą pomoc dla osób rozpoczynających działalność w handlu internetowym.

Dzięki zaawansowanemu technicznie, ale łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu oprogramowaniu udostępnianemu przez Sklepy.Gratka.pl, zaistnienie sklepu na rynku handlu elektronicznego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Imponujące funkcjonalności ułatwią sprzedaż nawet najbardziej wymagającym e-sprzedawcom, a oferowana fachowa pomoc i doradztwo rozwiążą ewentualne problemy z zakresu zakładania i funkcjonowania strony sklepu - zachęcają do skorzystania z oferty twórcy Sklepy.gratka.pl. Dodatkowo integracja z Allegro.pl, e-Bay i Ceneo.pl umożliwi prezentację towarów i usług szerokiemu gronu wirtualnych klientów, a to wszystko poprzez jeden panel administracyjny.

Sklepy zainteresowane promowaniem swej oferty za pośrednictwem projektu Gratki skorzystać mogą z kilku pakietów: podstawowego (abonament miesięczny wynosi wówczas 50 zł), medium (100 zł) oraz maxi (bez abonamentu). Prowizja pobierana przez Gratkę różni się w zależności od posiadanego pakietu - dla podstawowego wynosi 1,5%, dla medium 0,75%, a dla maxi - 3% (nie mniej jednak niż 50 zł miesięcznie).

Pasaż handlowy od Gratka.pl (dla początkujących)

Sklepy.Gratka.pl w wersji Beta umożliwiają założenie e-sklepu tym, którzy nie są jeszcze obecni w sieci. Zgodnie z zapowiedziami przedstawicieli Grupy oferta wkrótce rozszerzona zostanie dla istniejących e-sklepów i wzbogacona o nowe funkcjonalności i sposoby rozliczeń przygotowane specjalnie dla tych zaawansowanych graczy.

Źródło: Gratka

Czytaj też:

Konferencja "e-commerceStandard 2009. Strategie na kryzys"