PIS: zapraszamy na prawą stronę internetu

Sprostowania.com to nowa witryna tworzona przez Klub Parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości na której znajdują się sprostowania treści dotyczące partii publikowane przez wszystkie wrogie media.

Na witrynie Sprostowania.com do zapoznania z którą zaprasza sam Jarosław Kaczyński umieszczane są informacje dementujące nieprawdziwe zdaniem autorów treści publikowane w telewizji, radiu, prasie i internecie.

Rzecznik prasowy Klubu Parlamentarnego PiS Mariusz Kamiński powiedział, iż sprostowania nierzetelnych informacji dotyczących PiS bardzo często nie przebijają się do świadomości społecznej. Nowy serwis ma to zmienić i zapewnić im odpowiedni rozgłos.

Oprócz sprostowań na nowej witrynie PiS znajdują się odnośniki do innych zasobów sieciowych związanych z prawą stroną polityki (PiS w Naszej-Klasie, na Youtube, w Picasa oraz w Salonie24), linki do polecanych blogów, do forum Klubu Parlamentarnego PiS oraz do oficjalnej strony partii.

PIS: zapraszamy na prawą stronę internetu

Sprostowania.com

Już ponad 3 tysiące głosów padło w internetowej sondzie umieszczonej na stronie Sprostowania.com. Na pytanie "Czy uważasz, że tego typu strona jest potrzebna?" ponad 46% internautów odpowiedziało: nie.