Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

PINO ma Blogi.pl

Blogi.pl to kolejny serwis, który dołączył do portalu Pino.pl. Wszystkie serwisy PINO, odnotowały również znaczne wzrosty zasięgu, informuje CR Media Consulting w komunikacie rozysłanym do mediów.

Blogi.pl to serwis, który istnieje od 5 lat. Jak wynika z informacji na stronie głównej serwisu, ma ponad 41 tys. blogów. -Decyzja o kupieniu tego serwisu była bardzo racjonalna, serwis istnieje już długo, od lat ma lojalnych użytkowników oraz widownię. Dostrzegamy w nim spory potencjał rozwoju, zwłaszcza dzięki integracji z pozostałymi serwisami, w ramach projektu PINO - tłumaczy Rafał Janik, Dyrektor ds. Rozwoju projektu PINO.

Pino.pl miało zostać wzbogacone o serwis Blog.pl, lecz został on kupiony przez portal Onet.pl.

Serwis Blogi.pl jeszcze nie dołączył do PINO, stanie się to niebawem, serwis zostanie także wzbogacony o nowe fukcjonalności.

PINO chwali się w komunikacie, że ma już 6 mln użytkowników. Swoje analizy opiera na wewnętrznych statystykach GemiusTraffic. Liczba użytkowników serwisu dzienikarstwa obywatelskiego iThink wzrosła od listopada dziesięciokrotnie, informuje Pino.pl. Jednak z oficjalnymi porównaniami należy poczekać do oficjalnych wyników badania Megapanel PBI/Gemius.

-Integracja serwisów bardzo szybko przynosi efekt synergii. Oczywiście musimy poczekać, aż PINO zostanie ujęte w MegaPanelu PBI/Gemius i co potwierdzi popularność portalu, ale już dziś wiemy, że ten projekt ma olbrzymi potencjał. Pamiętajmy, że obecnie realizujemy dopiero pierwszy etap budowy serwisu, a wyniki widoczne są bardzo szybko i - co ważne - bez żadnego wsparcia marketingowego, które dopiero ma się rozpocząć - mówi Rafał Oracz, Dyrektor Generalny CR Media Consulting.

Więcej o Pino.pl: Start Pino.pl przesunięty