Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Oskarżony o kradzież danych staje przed sądem

W piątek 21-latek oskarżony o wyłudzenie numerów kart kredytowych i innych danych za pośrednictwem fałszywej strony internetowej MSN przyznał się do winy. Czeka go do 5 lat więzienia i 250 tys. USD grzywny.

Thomas Guevara stworzył stronę przypominającą w szacie graficznej witrynę MSN, która posłużyła mu do przechwycenia cennych danych finansowych użytkowników MSN. Ze swojego konta na Hotmail przesłał klientom MSN list z prośbą o wejście na odpowiednią stronę i zaktualizowanie swoich danych dotyczących posiadanego konta. Informacje tych, którzy odwiedzili fałszywą witrynę www.msnbilling.com i wypełnili formularz, automatycznie były przesyłane na prywatne konto oszusta. W ten sposób Thomas Guevara został posiadaczem numerów kart kredytowych i informacji o kontach użytkowników MSN.

Thomas Guevara poszukiwany był przez FBI. Po zatrzymaniu przyznał się do winy. W tej chwili oczekuje na proces. Za popełnione przestępstwa czeka go do 5 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 250 tys. USD.