Orange walczy o klientów szukających dostawcy Internetu

Od dzisiaj dostępna jest nowa oferta Orange pozwalająca na korzystanie z mobilnego Internetu za 9 zł brutto miesięcznie. Według Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Grupy TP, "będzie ona rynkowym hitem".

Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Dzięki niej osoby/firmy, które zdecydują się na zakupienie dowolnej opcji internetu stacjonarnego, mogą również skorzystać (jeżeli podejmą taką decyzję najpóźniej na 7 dni od aktywacji usługi stacjonarnej) z mobilnego dostępu do Internetu dokupując Orange Free 39 i pół lub Business Everywhere Mini. Koszt takiej usługi (przez cały czas trwania umowy) to 9 zł brutto miesięcznie, natomiast miesięczny limit transferu danych wynosi 2 GB.

"Nie mam żadnych wątpliwości, że taki tandem będzie rynkowym hitem. Dzięki niemu można sporo zaoszczędzić i być zawsze on-line" - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Jak widać Orange postanowił ostrzej powalczyć o klientów. Warto też przy tej okazji przypomnieć, że kilka dni temu firma podjęła decyzję o zwiększeniu limitów transferu we wszystkich ofertach mobilnego internetu. I tak np. w najdroższej opcji Orange Free Platinum wynosi on obecnie aż 35 GB (poprzednio - zaledwie 12 GB).

Co więcej, od dzisiaj w salonach Orange pojawiły nowe notebooki i netbooki firmy Dell.