Orange: tańsze rozmowy dla kibiców

Orange przygotowało specjalną ofertę roamingową dla kibiców wyjeżdżających na Mistrzostwa Europy do Austrii i Szwajcarii. Ceny za połączenia i SMS-y będą się zmniejszały po każdym meczu wygranym przez polską reprezentację.

Obowiązująca od 1 do 30 czerwca oferta "Pakiet Euro 2008" wprowadza jedną stawkę roamingu dla Austrii i Szwajcarii. Minuta połączenia wykonywanego będzie kosztować 1,50 zł, odbieranego 0,70 zł, a SMS-a 1,10 zł (wszystkie ceny brutto). Co więcej, sukcesy polskich piłkarzy na mistrzostwach Orange będzie premiował dodatkowym obniżaniem cen. Po każdym wygranym meczu stawki roamingu zmaleją o 10 gr brutto na połączenia wykonywane i o 5 gr brutto na połączenia odbierane. Jeśli nasza reprezentacja zwycięży w finale połączenia będą bezpłatne.

Każdy kibic korzystający z "Pakietu Euro 2008" dostanie też bezpłatny serwis SMS-owy, informujący go rano i wieczorem o najważniejszych wydarzeniach związanych z Euro 2008 oraz dodatkowe SMS-y po każdym golu strzelonym przez reprezentację Polski.

Źródło: Orange