Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Opera: z okazji 10 urodzin darmowa licencja dla każdego

Dziś o godzinie piętnastej ma się rozpocząć świętowanie 10 rocznicy urodzin przeglądarki Opera. Z tej okazji firma Opera Software przygotowała dla wszystkich użytkowników niespodziankę. Tylko w ciągu najbliższej doby możliwe jest uzyskanie licencji na "śpiewającą przeglądarkę" za darmo!

Aż trudno w to uwierzyć, ale Opera ma już dziesięć lat. Niestety, mimo tak zaawansowanego wieku w statystykach ciągle przegrywa nie tylko z Internet Explorerem, ale nawet z Mozillą Firefox. W ostatnich latach w Polsce przeglądarka osiągnęła zaledwie 6 procent rynku (informacje zahttp://www.ranking.pl ).

Tymczasem dziś Opera Software postanowiła zrobić prezent wszystkim swoim użytkownikom, którzy nie zdecydowali się na rejestrację, a mimo to korzystają z norweskiej przeglądarki. Wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected], aby otrzymać darmowy klucz licencyjny.

Więcej informacji: Download.com, Opera Software

Inne artykuły na temat przeglądarki Opera:

Opera nie chce być Internet Explorerem

Dlaczego Polska? - rozmowa z przedstawicielem Opera Software

Surfuj śpiewająco! Opera 8.0 już jest!