Onet z serwisem agregującym gry flash

Zagraj.tv to nazwa nowego projektu ze stajni Onet agregującego kilka tysięcy zagranicznych i darmowych gier flash.

Pod adresemhttp://zagraj.tv internauci znajdą kilka tysięcy darmowych gier flash agregowanych przez Onet z serwisów zagranicznych. Gry wyświetlane są na oryginalnym serwerze, w ramce znajdują się zaś funkcjonalności oferowane przez Zagraj.tv.

To kolejny dedykowany wyłącznie grom flash projekt portalu - w styczniu światło dzienne ujrzał serwis Whosegame.pl z portfela Wirtualnej Polski.

Zgromadzone w Zagraj.tv gry flashowe można przeszukiwać według kilkunastu kategorii tematycznych, filtrów i tagów. Dostępne są też podpowiedzi, które gry są najpopularniejsze, jakie poleca redakcja serwisu zagraj.tv, oraz w jakie grają internauci w danej chwili.

Wyróżnikiem Zagraj.tv mają być rozbudowane elementy społecznościowe, takie jak komentowanie poszczególnych gier, ocenianie w oparciu o różnorodne skale ocen, przesyłanie znajomym swoich typów, czy dodawanie do serwisu nowych propozycji znalezionych w sieci, a także przechowywanie ulubionych gier w schowku tzw. aktówce. Dodatkowe opcje dostępne dla zalogowanych graczy to m. in.: możliwość dodania gier do zbioru ulubionych, czy też do indywidualne kategoryzowanie ich wg własnego uznania.

Serwis został przygotowany przez Neuroadventures, dział utworzony w ramach Grupy Onet.pl SA, którego dziełem jest m.in. Wyczaj.to.

Źródło: Onet