Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Onet sprzedaje reklamy na czas

Onet.pl od dzisiaj wprowadza nową ofertę reklamową tzw. pasma czasowe. To 15 minutowe bloki, w czasie których reklama jest widoczna non-stop na wszystkich stronach portalu.

"To całkowicie nowatorskie spojrzenie na reklamę w sieci nie tylko w Polsce, ale także na świecie." - pisze w komunikacie Onet.pl.

Onet twierdzi, że taki model emisji i planowania kampanii w sieci jest znacznie bliższy modelowi znanemu z radia i telewizji.

Do kampanii została wybrana jedna z najpopupularniejszy form reklamowych w sieci - billboard 750x100 pikseli.

Na podstawie analiz przeprowadzonych przez Onet wyodrębniono cztery pasma czasowe w dni robocze i pięć w ciągu weekendu.

-Mamy nadzieję, że wprowadzenie do sprzedaży pasm czasowych, przyczyni się do dalszego wzrostu znaczenia internetu w marketing mix tych firm, które w sieci są już od dawna obecne, a firmy, które do tej pory nie korzystały z sieci do promocji swoich produktów, skutecznie do tego przekona.- mówi Piotr Kowalczyk, z-ca dyrektora ds. produktu reklamowego Onet.pl.

Onet sprzedaje reklamy na czas

Rozkład dobowy oglądalności Onet.pl. Źródło: statystyki wewnętrzne Onet.pl (styczeń 2007), materiały prasowe Onet.pl

Onet wprowadza także od dzisiaj nowy cennik reklamowy. Więcej na stronie http://www.reklama.onet.pl