Onet: przebudowy Biznesu ciąg dalszy

Onet przebudował kolejny wortal tematyczny wchodzacy w skład swojego serwisu biznesowego.

W połowie lipca Onet przedstawił nową odsłonę swej witryny biznesowej. Przeobrażeniom uległa m.in. strona główna serwisu i sposób organizacji treści. Jak powiedział nam wtedy Rafał Mandes, Dyrektor Działu Biznes i Finanse w Grupie Onet.pl, kolejne zmiany w "biznesie" będą wdrażane stopniowo, ostatecznie proces redesignu zakończyć ma się pod koniec 2009 r.

Dziś przyszedł czas na odświeżenie Waluty.Onet.pl. Układ strony głównej serwisu walutowego jest tożsamy z układem całego serwisu biznesowego. Wprowadzono także informacje pochodzące z wielu źródeł - materiały poświecone aktualnym zagadnieniom związanym z funkcjonowaniem rynku walutowego.

Onet: przebudowy Biznesu ciąg dalszy

- "Waluty na Onecie są, po sekcji newsowej i giełdowej, kolejnym serwisem, który całkowicie przebudowaliśmy tworząc nowa jakość informacji biznesowej na Onecie. Polacy od lat interesują się tematyka walutowa. Wpływa na to choćby popularność, jaka przez lata cieszyły sią kredyty hipoteczne w walutach obcych. Jestem przekonany, że informacje, które znajda w serwisie walutowym na Onet Biznes przyczynia się do lepszej wiedzy ekonomicznej naszego użytkownika" - mówi Rafał Mandes, dyrektor działu Biznes i Finanse w Grupie Onet.pl, odpowiedzialny za przygotowanie i uruchomienie nowego serwisu walutowego.

Onet: przebudowy Biznesu ciąg dalszy

Rafał Mandes

Serwis OnetBiznes jest najchętniej odwiedzanym serwisem biznesowym w polskim internecie - wg ostatnich danych z badania Megapanel PBI/Gemius w lipcu odwiedziło go 3,2 miliona użytkowników, którzy dokonali ponad 58 milionów odsłon.

Kolejne miejsca w TOP 5 kategorii "Biznes, finanse, prawo" należą do odpowiednio: Money.pl, Wirtualnej Polski, Bankier.pl, Infor.pl.