Onet.pl wszedł na rynek VOD

Portal Onet.pl uruchomił serwis Vod.onet.pl, na którym znalazły się polskie i zagraniczne seriale oraz programy telewizyjne produkcji TVN.

vod.onet.pl to internetowa wypożyczalnia wideo stworzona przez firmę Onet.pl. Nowy serwis dostępny jest tylko dla widzów odwiedzających stronę z terytorium Polski (IP rozpoznawane jako polskie). Jak na razie, wszystkie materiały dostępne są bez opłat, ale regulamin serwisu przewiduje wprowadzenie modelu płatnego.

Serwis powstał we współpracy z telewizją TVN. Już na razie w archiwum OnetVOD znajdują się tylko seriale i programy telewizyjne, takie jak "Magda M.", "Teraz albo nigdy!", "Kryminalni", "Twarzą w twarz", produkcje telewizyjne z kanałów TVN Style i TVN Turbo oraz międzynarodowe: "Jak dobrze wyglądać nago", "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya", czy "Ja albo mój pies".

Już wkrótce na stronie Vod.onet.pl zadebiutują (na kilka tygodni przed premierą na antenie) dwa nowe polskie seriale: "Klub szalonych dziewic" z Anną Przybylską i Anną Dereszowską oraz "Usta usta" (polską wersję brytyjskiego "Cold Feet"). W ofercie Vod.onet.pl mają pojawić się także materiały od innych dostawców niż TVN, między innymi hollywoodzkie superprodukcje i seriale, które zaprezentowane zostaną jeszcze przed ich premierą w telewizji oraz koncerty największych gwiazd muzyki.