Onet.pl wszedł na rynek VOD

Portal Onet.pl uruchomił serwis Vod.onet.pl, na którym znalazły się polskie i zagraniczne seriale oraz programy telewizyjne produkcji TVN.

Onet.pl wszedł na rynek VOD
vod.onet.pl to internetowa wypożyczalnia wideo stworzona przez firmę Onet.pl. Nowy serwis dostępny jest tylko dla widzów odwiedzających stronę z terytorium Polski (IP rozpoznawane jako polskie). Jak na razie, wszystkie materiały dostępne są bez opłat, ale regulamin serwisu przewiduje wprowadzenie modelu płatnego.

Serwis powstał we współpracy z telewizją TVN. Już na razie w archiwum OnetVOD znajdują się tylko seriale i programy telewizyjne, takie jak "Magda M.", "Teraz albo nigdy!", "Kryminalni", "Twarzą w twarz", produkcje telewizyjne z kanałów TVN Style i TVN Turbo oraz międzynarodowe: "Jak dobrze wyglądać nago", "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya", czy "Ja albo mój pies".

Onet.pl wszedł na rynek VOD

Już wkrótce na stronie Vod.onet.pl zadebiutują (na kilka tygodni przed premierą na antenie) dwa nowe polskie seriale: "Klub szalonych dziewic" z Anną Przybylską i Anną Dereszowską oraz "Usta usta" (polską wersję brytyjskiego "Cold Feet"). W ofercie Vod.onet.pl mają pojawić się także materiały od innych dostawców niż TVN, między innymi hollywoodzkie superprodukcje i seriale, które zaprezentowane zostaną jeszcze przed ich premierą w telewizji oraz koncerty największych gwiazd muzyki.