Onet.pl rozwija sekcję o technologiach

Serwis TrocheTechniki.pl umożliwia osobom dopiero wkraczającym w świat nowych technologii zapoznanie się z poradami w postaci klipów wideo, prezentacji i artykułów poradnikowych, przygotowanymi przez aktywnych w internecie ekspertów.

TrochęTechniki.pl to kolejny serwis technologiczny w portfolio Onetu. Kilka tygodni temu Grupa Onet.pl przejęła portal technologiczny - PCLab.pl.

- "Zakup portalu PCLab.pl i uruchomienie serwisu TrochęTechniki.pl w sposób niezwykle istotny uzupełniają ofertę kanałów tematycznych Onetu - kierując się potrzebami internautów, zgromadziliśmy w naszej ofercie treści zarówno dla ekspertów, jak i dla mniej zaawansowanych użytkowników, stając się istotnym dostawcą wysokiej jakości treści technologicznych" - mówi Grzegorz Wójcik, Członek Zarządu Grupy Onet.pl odpowiedzialny za obszar Portalu.

- "Postanowiliśmy stworzyć platformę wymiany wiedzy, która połączyłaby dwie grupy użytkowników: konsumentów i ekspertów" - mówi Marcin Hajek, dyrektor sektora Technologie i Styl Życia. Serwis będzie wykorzystywał znane społecznościowe mechanizmy oceniania zamieszczonych materiałów promujące aktywnych użytkowników, budując ich status jako ekspertów oraz promując te najpopularniejsze i najlepiej oceniane.

Onet.pl rozwija sekcję o technologiach

Serwis TrochęTechniki.pl podzielono na kilka działów tematycznych (Foto, Komputery, Mobilne, Programy, RTV) w trzech formach treści (Poradniki, Instruktaże, Zagadnienia). W ramach serwisu funkcjonuje również forum dyskusyjne.

Serwis TrocheTechniki.pl będzie współpracował zarówno z użytkownikami-ekspertami, jak również z serwisami i czasopismami branżowymi oraz producentami sprzętu i oprogramowania

Wortal TrocheTechniki.pl uzupełni sekcję tematyczną TechNowinki w portalu Onet.pl