Ogłoszenia online: w sieci debiutuje Autogielda.com.pl

Wydawca regionalnych gazet ogłoszeniowych Auto Giełda Dolnośląska uruchomiła swoją internetową wersję. Nie jest to jednak wyłącznie kopia papierowego wydania - oprócz ogłoszeń drukowanych, w internecie pojawiły się też anonse zamieszczone przez użytkowników sieci.

W serwisie Autogielda.com.pl ogłoszenia starsze niż trzytygodniowe są usuwane automatycznie. Anonse pogrupowane zostały tematyczne. Znajdziemy tam ogłoszenia z działu motoryzacja, maszyny, elektronika i foto, antyki, turystyka, zdrowie i inne. W serwisie znajdują się też anonse dla poszukujących i oferujących pracę.

Zamieszczanie podstawowej wersji ogłoszeń w serwisie jest bezpłatne.

"Chcemy mieć najbardziej aktualne ogłoszenia w sieci" - zaznaczył Tomasz Zaród z agencji internetowej DolnySlask.com, która doradza wydawcy Auto Giełdy - "to, co najbardziej zniechęca surfujących po internecie w poszukiwaniu nowego auta, to właśnie 'przeterminowane' ogłoszenia. Dlatego stawiamy na ciągłą aktualizację naszych ogłoszeń."

Autogielda.com.pl zamierza do końca roku pozyskać wszystkie autokomisy z Dolnego Śląska. A w przyszłym roku planuje rozszerzenie swojej działalności na cały kraj.