Ogłoszenia indywidualne w AlleWakacje.pl

AlleWakacje.pl - serwis turystyczny Grupy Allegro poszerza działalność o ogłoszenia indywidualne. Oferta skierowana jest do osób prywatnych wynajmujących pokoje turystom, czy firm organizujących obozy i kolonie.

AlleWakacje to najmłodsze dziecko Grupy Allegro. Od czerwca 2008 r. serwis oferuje pomoc przy zaplanowaniu wypoczynku - na jego stronach kupimy wycieczkę, zarezerwujemy miejsce w hotelu czy bilet na samolot. Dzięki przeprowadzonej integracji z Allegro.pl, cała oferta serwisu jest widoczna na stronach największej polskiej platformy handlowej.

"Podobnie będzie w przypadku ogłoszeń indywidualnych" - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro. - "Od kwietnia wszystkie ogłoszenia osób prywatnych i firm zamieszczane w Allewakacje.pl widoczne będą również w Allegro.pl, w kategorii "Wakacje".

Serwis umożliwia zamieszczanie ofert zarówno zarejestrowanym jak i niezarejestrowanym Użytkownikom. Ciekawostką jest sposób prezentacji ofert, połączony z automatycznym lokalizowaniem wyszukiwanego obiektu na mapie.