Oficjalny start Profeo.pl

Serwis Profeo.pl został dzisiaj oficjalnie uruchomiony. Po dwóch miesiącach działania wersji testowej (beta) wprowadzono ponad 30 nowych funkcjonalności i zgłoszono prawie 100 błędów, poinformowali nas przedstawiciele spółki Profeo.

Kilka nowości nieobecnych w wersji beta to importowanie profilów z innych serwisów społecznościowych jak LinkedIn czy Goldenline, blogi grupowe czy wątki w skrzynce wiadomości.

Przez ostatnie dwa miesiące, serwis testowało kilkaset osób. -Obecna wersja serwisu jest w dużym stopniu zasługą naszych użytkowników. Spora część zgłoszonych przez nich propozycji w ciągu ostatnich dwu miesięcy wiązała się ze znaczącymi zmianami czasami nawet w połowie serwisu. Myślę, że dbałość o użytkowników i szybkie reagowanie na ich sugestie jest niezwykle ważnym czynnikiem rozwoju naszego serwisu- mówi Marcin Zabielski, przezes spółki Profeo.

Od momentu podjęcia decyzji o wdrożeniu nowego serwisu, do premiery wersji beta Profeo.pl minęły niespełna trzy miesiące. Projekt został wdrożony we współpracy z agencją interaktywną Empathy Interactive i powstał w oparciu o eiFramework.

Profeo, należące do Grupy Pracuj, umożliwia nawiązywanie "profesjonalnych" kontaktów biznesowych i stanowi bezpośrednią konkurencją dla istniejących witryn takich jak Goldenline.pl czy Biznes.net. Jednym z udziałowców PROFEO Sp. z o.o. jest także agencja interaktywna Empathy.

http://www.profeo.pl/

Zobacz także: Profeo.pl - serwis społecznościowy od Pracuj.pl