Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Oficjalny serwis igrzysk w Sydney

Internet Idea - twórca portalu YoYo.pl, uruchomił serwis olimpijski pod adresem www.sydney2000.pl

Serwis ten jest określany jako oficjalny, gdyż będzie on tworzony i prowadzony na mocy umowy podpisanej między II, a Polską Fundacją Olimpijską. W przetargu na jego stworzenie wystartowało kilkanaście firm - w ostatecznej fazie walczyły cztery” - przyznał Andrzej Person, rzecznik prasowy PKOL. Na mocy powyższej umowy Internet Idea otrzymał również wyłączne prawo do wykorzystywania polskiej symboliki olimpijskiej w Internecie.

Internauci będą mieli dostęp do kalendarium igrzysk, wyników zmagań zawodników, ale nie będą mogli na bieżąco obserwować ich w sieci, a jedynie w telewizorze. Będą za to zamieszczane zdjęcia i relacje z zawodów. Przy okazji igrzysk w Sydney Internet Idea planuje m.in. obsługę internetową polskiej misji olimpijskiej, oraz organizację kawiarenki olimpijskiej w Klubie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w hotelu Grand.

Internet Idea zawarł również z Polską Fundacją Olimpijską umowy na obsługę Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City w 2002 r., oraz w Atenach w 2004.