Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Odkryj tajemnice Facebooka podczas webinarium PC Worlda

Nie wychodząc z domu możesz wziąć udział w szkoleniu "Facebook bez tajemnic" prowadzonym przez blogera Jacka Gadzinowskiego. Organizatorem webinarium jest magazyn PC World, Internet Standard objął szkokenie swoim patronatem.

Jacek Gadzinowski, autor bloga Gadzinowski.pl poprowadzi w dniu 16 lutego szkolenie on-line (webinarium) "Facebook bez tajemnic". W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie prowadzić marketing w oparciu o serwisy społecznościowe.

Szkolenie kosztuje 49,90 zł netto. Jest to cena za dostęp on-line, z którego może skorzystać dowolna liczba osób w firmie.

Więcej informacji na temat terminu szkolenia, prowadzącego i innych szczegółów znajduje się na stronie "Facebook bez tajemnic".