Oddaj serce w dobre ręce - wyślij Walentynkę

Portal Wirtualna Polska zorganizował z okazji Walentynek akcję "Oddam serce w dobre ręce". W ramach tej inicjatywy uruchomiony został serwis internetowy, który umożliwia przesłanie "serducha miłości" do swoich drugich połówek.

"Oddam serce w dobre ręce" to inicjatywa portalu Wirtualna Polska, która ma ułatwić internautom składanie życzeń walentynkowych swoim drugim połówkom. W ramach przedsięwzięcia uruchomiony został serwis internetowy 14luty.com, za pośrednictwem którego można przesyłać "serducha miłości". Wprowadzając imię lub pseudonim nadawcy oraz życzenia uzyskujemy dostęp do odnośnika prowadzącego do kartki w formacie flash. Można go przekazać drugiej połówce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub komunikatora.

Oddaj serce w dobre ręce - wyślij Walentynkę

Serwis uruchomiony przez Wirtualną Polskę umożliwia przesłanie "serducha miłości"

Na łamach witryny znajdziemy także odnośniki do serwisów, które mogą się przydać w Dniu Zakochanych. Dzięki nim poznamy między innymi historię tego święta, uzyskamy dostęp do miłosnych opisów do komunikatorów, czy też wyślemy szereg innych kartek opracowanych z myślą o Walentynkach.