Oddaj serce w dobre ręce - wyślij Walentynkę

Portal Wirtualna Polska zorganizował z okazji Walentynek akcję "Oddam serce w dobre ręce". W ramach tej inicjatywy uruchomiony został serwis internetowy, który umożliwia przesłanie "serducha miłości" do swoich drugich połówek.

"Oddam serce w dobre ręce" to inicjatywa portalu Wirtualna Polska, która ma ułatwić internautom składanie życzeń walentynkowych swoim drugim połówkom. W ramach przedsięwzięcia uruchomiony został serwis internetowy 14luty.com, za pośrednictwem którego można przesyłać "serducha miłości". Wprowadzając imię lub pseudonim nadawcy oraz życzenia uzyskujemy dostęp do odnośnika prowadzącego do kartki w formacie flash. Można go przekazać drugiej połówce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub komunikatora.

Serwis uruchomiony przez Wirtualną Polskę umożliwia przesłanie "serducha miłości"

Serwis uruchomiony przez Wirtualną Polskę umożliwia przesłanie "serducha miłości"

Na łamach witryny znajdziemy także odnośniki do serwisów, które mogą się przydać w Dniu Zakochanych. Dzięki nim poznamy między innymi historię tego święta, uzyskamy dostęp do miłosnych opisów do komunikatorów, czy też wyślemy szereg innych kartek opracowanych z myślą o Walentynkach.