OXY24 Integrator - chmura dla integratorów

W ofercie wrocławskiej firmy OXYCOM pojawiła się nowa usługa - OXY24 Integrator. Dzięki niej integratorzy systemów IT mogą zaoferować swoim klientom oprogramowanie dostarczane z "chmury", szybko i bez ponoszenia jednorazowych znaczących nakładów finansowych.

OXY24 Integrator jest usługą zbudowaną w oparciu o inny produkt OXYCOM - platformę OXY24, umożliwiającą korzystanie z oprogramowania w modelu chmurowym, bez kupowania tradycyjnej licencji (opłaty uiszczane są w modelu abonamentowym).

"Innowacyjność OXY24 została doceniona przez naszych klientów i partnerów - w rozmowach z nimi często pojawiało się pytanie, czy istnieje możliwość udostępnienia kontrahentom usługi o podobnej funkcjonalności. Stąd narodził się pomysł na OXY24 Integrator - postanowiliśmy stworzyć rozwiązanie, umożliwiające dostawcom rozwiązań IT oferowanie swoim Klientom (i pod własną marką) opracowanej przez nas usługi oprogramowania z chmury, rozliczanego za czas użycia" - wyjaśnia Zachariasz Brusiło, Dyrektor Sprzedaży Produktów SaaS.

OXY24 Integrator - chmura dla integratorów

Oxy24_Integrator

Nowa usługa firmy OXYCOM umożliwia firmom integratorskim tworzenie elastycznego środowiska wdrożenia systemów klasy ERP czy CRM i udostępnianie tych systemów własnym Klientom w skalowalnym, usługowym modelu.

Dzięki OXY24 Integrator dostawcy rozwiązań IT mogą wprowadzić do swojej oferty własną wersję platformy chmurowej, w pełni dostosowaną do wymagań i specyfiki ich klientów (zarówno pod względem zakresu funkcji samej platformy i dostępnych w tym modelu aplikacji, jak i szaty graficznej samego serwisu z aplikacjami). "Wiemy, iż wielu integratorów od dawna nosi się z zamiarem rozszerzenia oferty o nowoczesne usługi chmurowe - to dla nich znakomity sposób na uatrakcyjnienie oferty i pozyskanie nowych klientów. Problem w tym, że przygotowanie własnej platformy chmurowej jest czasochłonne i drogie. OXY24 Integrator jest odpowiedzią na te problemy - pozwala na zaoferowanie nowych usług w oparciu o know-how OXYCOM"$ - dodaje Brusiło.

Więcej informacji o OXY24 Integrator znaleźć można na stronie:

http://oxycom.pl/home/dla-biznesu-it/oxy24-dla-integratora/