O2.pl odpala polski flickr?

Za tydzień oficjalnie rusza nowe dzieło ze stajni o2.pl - Fmix.pl. Jest to serwis umożliwiający wgrywanie i przechowywanie zdjęć. "Wystarczy kilka chwil, żeby założyć swoje konto i udostępnić zdjęcia znajomym, rodzinie czy innym internautom." - czytamy w opisie przedsięwzięcia.

W Fmix.pl ma nie być żadnych limitów w kwestii wymiarów zdjęcia. Jedyne ograniczenie to "waga" pliku - nie będą przyjmowane zdjęcia większe niż 100 MB. Podany rozmiar pliku powinien zadowolić największych amatorów fotogrfii. Kolejny brak limitów ma się objawiać w ilości dodawanych zdjęć, która to będzie zależeć już tylko od samego użytkownika. Oprócz tego obrazki można też opisywać, organizować w albumy, a także komentować. Jednym ze sposobów na promowanie zdjęć są dwie listy: "240 ostatnio dodanych zdjęć" oraz "Najpopularniejsze zdjęcia".

Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że nowe dziecko o2.pl czerpie z innego zagranicznego pomysłu, czyli z flickr. Czy i jak bardzo będą różniły się te dwa serwisy czas pokaże. Serwis oficjalnie startuje w przyszłym tygodniu.

O2.pl odpala polski flickr?

Tak wygląda flickr.com

O2.pl odpala polski flickr?

A tak prezentuje się fmix.pl