O klasę wyżej! - szkolna wyprawka z rabatem w internecie

Rok szkolny coraz bliżej, a rodzice zaczynają już szturmować sklepy, by kupić szkolne wyprawki dla swoich dzieci. Tymczasem w internecie ruszyła specjalna akcja pt. O klasę wyżej!, promująca bezpieczne zakupy w internecie i przy okazji oferująca specjalne rabaty.

O klasę wyżej! - szkolna wyprawka z rabatem w internecie
O klasę wyżej!

Szkolna wyprawka z rabatem w internecie?

Kampania promocyjna O klasę wyżej!, która została zorganizowana przez Trusted Shops, ma trwać do końca września. W tym czasie możemy korzystać ze specjalnych rabatów. Akcja jest skierowana do rodziców i młodzieży szkolnej, która jeszcze nie dokonała swoich pierwszych zakupów w sieci.

W Polsce wciąż mało ludzi kupuje w internecie

- W Polsce udział zakupów dokonywanych online w handlu detalicznym jest wyjątkowo niski, bo wynosi zaledwie 2,5 proc., podczas gdy na Zachodzie ten współczynnik jest nawet 3, a nawet 4 razy wyższy. Ta akcja ma zachęcić nieprzekonanych - po pierwsze gwarancją bezpieczeństwa Trusted Shops, a po drugie rabatami, które przygotowały sklepy internetowe - powiedziała Anna Rak z Trusted Shops.

Czy rodzice kupią szkolne wyprawki w internecie?

Trusted Shops chce przekonać klientów (którzy do tej pory nie korzystali z zakupów w sieci) do kupowania szkolnej wyprawki przez internet, zamiast w zwykłych księgarniach i sklepach papierniczych. W akcji biorą udział tylko te sklepy, które spełniły wszystkie warunki postawione przez Trusted Shops.

Pomysł z rabatami jest trafny, gdyż podręczniki w zwykłych księgarniach są drogie, a dla wielu polskich rodzin szkolna wyprawka to zbyt duże obciążenie finansowe.

Źródło: Trusted Shops