O Facebooku na Lookr.tv

Już dziś o godz. 18.00 rusza w Lookr.tv pierwszy odcinek telewizyjnych spotkań z ekspertami, których motywem przewodnim będzie społecznościowy serwis Facebook.com i jego ekspansja w naszym kraju.

Facebook zyskuje w Polsce coraz liczniejszą grupę użytkowników (w październiku wg Megapanelu PBI/Gemius odwiedziło go ponad 2,4 mln użytkowników generujących ponad 460 mln odsłon), a za pośrednictwem sieci ARBOnetwork oficjalnie zaistniał już na naszym rynku. W telewizji internetowej Lookr.tv rusza dziś pierwsza odsłona cyklu FACEBOOK WEEK poświęconego temu serwisowi, w ramach którego odbędzie się kilka branżowych spotkań.

Przez trzy dni, między 19 a 22 stycznia, będziemy zastanawiać się nad kierunkami rozwoju serwisu oraz jego marketingowym wykorzystaniem. Przedstawimy najciekawsze aplikacje, gry, akcje powstałe z myślą o Facebooku, pochylimy się także nad problemem bezpieczeństwa naszych danych - informują pomysłodawcy FACEBOOK WEEK. Jakie są największe brandy na polskim Facebooku? Jak stworzyć popularny fan page? Jak bezkosztowo zwiększyć popularność swojej strony? - to pytania, na które z pewnością padną odpowiedzi podczas spotkań.

O Facebooku na Lookr.tv

Gośćmi programu będą: Konrad Traczyk (Business Development Manager ClusterOne Sp. z o.o, wydawca serwisu Facebooker.pl), Marta Szczepańska (autorka profilu "Socialistka" w FB, zawodowo - Social Media Strategy Manager K2), Lidia Janoszka (Kierownik działu marketingu i PR w Ganymede), Wojtek Kaliciński (Kalicinscy.com), Paweł Lipiec (autor WebFan.pl) oraz Grzegorz Kiszluk (redaktor naczelny Brief). Dyskusje poprowadzą: Jacek Gadzinowski, Irena Mrozek oraz Paulina Drażba.

Programy emitowane będą na żywo w telewizji Lookr.tv: 19,20 oraz 21 stycznia od 18.00. Każdy internauta może aktywnie uczestniczyć w realizacji audycji, komentując jej przebieg, proponując tematy lub zadając pytania zaproszonym do studia gościom za pomocą specjalnego modułu czatu dołączonego do okna playera.

Warto dodać, że również teraz ma miejsce inna ciekawa i branżowa premiera na Lookr.tv. Oglądać już bowiem można pierwszy odcinek z cyklu Lookr.tv Startup School "Jak to się k... robi", podczas którego Rafał Agnieszczak (prezes Fotka.pl) spotykać się będzie z różnymi ludźmi polskiego Internetu by porozmawiać z nimi na temat prowadzenia biznesu w sieci. Pierwszym gościem założyciela Startup School jest Kominek.

Czytaj także:

Jak reklamować się na Facebooku? - rozmowa z Marcinem Woźniakiem

Anno Domini 2009: serwisy społecznościowe i mikroblogi