Nowy serwis o karierze dla menedżerów

Portal KarieraManagera.pl adresowany do menedżerów średniego i wyższego szczebla powstał w wyniku współpracy spółki Manager Media Sp. z o.o. (grupa Der Spiegel) z firmą Jobs.pl S.A.

Dostarczanie rzetelnej wiedzy, sprawdzonych informacji, profesjonalnych porad, wskazówek i usług oraz wyselekcjonowanych ofert pracy dla przedstawicieli kadry zarządzającej - to podstawowe cele jakie stawiają sobie twórcy informacyjno-rekrutacujnego portalu KarieraManagera.pl.

Redaktor naczelną portalu jest Małgorzata Mierżyńska, wcześniej dziennikarka m.in. "Pulsu Biznesu".

Wyróżnikiem serwisu spośród podobnych inicjatyw ma być profesjonalna zawartość treściowa autorstwa dziennikarzy miesięczników "Manager Magazin", "Personel i Zarządzanie" oraz współpracowników niezależnych i branżowych konsultantów. Dostępna jest ona w tematycznych działach z kategorii Know How (m. in. umiejętności miękkie, stosunki w pracy, planowanie kariery, twoje prawa, wynagrodzenia, kariera i rodzina oraz doskonalenie umiejętności zawodowych i case studies), a także w pozostałych sekcjach poświęconych raportom, rankingom oraz sylwetkom ludzi sukcesu.

Z racji, iż partnerem strategicznym portalu KarieraManagera.pl jest ogłoszeniowy serwis o pracy Jobs.pl - na witrynie nie brakuje licznych ofert zatrudnienia kierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla.

Dodatkowo w serwisie dostępna jest użyteczna lista 60 head-hunterów umożliwiająca internautom wyszukanie rekruterów specjalizujących się w określonych segmentach rynku. Mamy nadzieję, nie mniej pomocne dla użytkowników okażą się również przygotowane przez nasz zespół listy coachów i prawników, specjalistów od kontraktów menedżerskich - podkreślają założyciele portalu: Maciej Krzysztofik i Nikolaus von Nathusius.

Nowy serwis o karierze dla menedżerów

KarieraManagera.pl

Kampania promocyjna nowego serwisu odbywa się na łamach "Manager Magazin", "Vademecum Finanse Osobiste" oraz na portalach Jobs.pl, Onet.pl, Bankier.pl, Businesspolska.pl, Mediarun.pl, Holidaycheck.pl.