Nowy prezes agencji GoldenSubmarine

Nowym prezesem GoldenSubmarine został Grzegorz Krzemień, dotychczasowy wiceprezes agencji.

Michał Grzybkowski, pełniący funkcję prezesa od połowy lutego 2008 roku, czyli od momentu fuzji dwóch agencji interaktywnych isens i Conecto i powołania GoldenSubmarine, zrezygnował z funkcji i został członkiem rady nadzorczej spółki.

- "Kiedy ponad dwa lata temu podjęliśmy decyzję o tym, aby połączyć, jakby na to nie patrzeć, dwie konkurujące ze sobą firmy, szczytem moich marzeń było, aby to ryzykowne połączenie udało się. Dzięki naszym pracownikom powstała prężna, profesjonalna firma, która oprócz pracy jest - przynajmniej dla mnie - także wyjątkowym miejscem. Dalszy jej rozwój chciałbym powierzyć ludziom, którzy wspólnie ze mną tworzyli GoldenSubmarine" - mówi Michał Grzybkowski.

Nowy prezes agencji GoldenSubmarine

Grzegorz Krzemień

Do zarządu agencji dołączyła dotychczasowa dyrektor zarządzająca, Marta Krysik - od tej pory będzie pełnić obowiązki wiceprezesa agencji. - W ciągu półtora roku GoldenSubmarine stała się jedną z największych agencji interaktywnych w Polsce. Najbliższe 2 lata poświęcimy na prace nad tym, by została liderem - mówi Krysik.

Członkiem zarządu odpowiedzialnym za dział realizacji agencji, pozostanie Marcin Gruca. Nowy zarząd będzie umacniał pozycję GoldenSubmarine na rynku marketingu interaktywnego, dostosowując jej potencjał do nowych zadań i realizacji potrzeb klientów.

- "GoldenSubmarine jest już gotowa do przejęcia pełnej odpowiedzialności za obecność marki w internecie" - twierdzi Grzegorz Krzemień, nowy prezes agencji GoldenSubmarine. - "Stworzenie działu strategii, analiz i badań oraz rozwój technologii wideo już w tej chwili pozwala skuteczne rywalizować o budżety, które do tej pory były realizowane poza internetem."