Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowy odcinek 7 dni z IDG.pl z konkursem!

"7 dni z IDG.pl" to cotygodniowy program, w którym przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z branży IT, które miały miejsce podczas minionego tygodnia. W programie znajdziecie informacje dotyczące nowości sprzętowych, imprez targowych oraz debiutujących gier i filmów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Zapraszamy!

We wtorek z wielką pompą rozpoczęta została w Warszawie konferencja Microsoft Technology Summit 2006. To co z pewnością najbardziej interesowało licznie przybyłych gości był z pewnością mający trafić na rynek już niedługo nowy system giganta z Redmond - Windows Vista - oraz pakiet aplikacji MS Office 2007.

W zeszłym tygodniu w Yokohamie, prezentowane były najnowsze osiągnięcia w dziedzinie płaskoekranowych wyświetlaczy. Targi FPD International 2006 przyciągnęły jak co roku tysiące zwiedzających. Co ciekawe można było zaobserwować nowy trend. W brew panującemu poglądowi rozmiar przestał mięć najważniejsze znaczenie.

Komputery osobiste, dopiero teraz mają stać się osobiste nie tylko z samej nazwy. Tak przynajmniej wynika z założeń HP, które zaprezentowało najnowszą linię swoich Notebooków z serii Pavillon. Ich polska premiera miała miejsce na początku tego tygodnia.

Wszyscy ci, którzy z racji czynnego uprawiania sportu musieli pozostawiać swoje telefony w domu - wszak te są urządzeniami delikatnymi i podatnymi na uszkodzenia - ucieszy zapewne wiadomość, że nokia wprowadza na rynek model telefonu 5500. Gdzie powód do radości? Model ten cechuje wzmocniona i odporna na zachlapania obudowa.

Na koniec dzisiejszego odcinka konkurs! Jaki? Zapraszamy do oglądania.