Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Nowy numer dostępowy

Portal Tenbit.pl na podstawie infrastruktury spółki Energis Polska uruchomił nowy numer dostępowy do Internetu. Tym samym stał się kolejnym Virtual ISP. Oferta portalu nie będzie jednak stanowić bezpośredniej konkurencji dla usługi OnetKonekt.

Usługa wdzwanianego dostępu do Internetu oferowana przez Tenbit pod numerem 020 95 76 (user: tenbit, hasło: tenbit) obejmuje swym zasięgiem cały kraj i na razie jest w fazie testowania. Firma Energis zapewnia dla tej usługi sieć szkieletową, która ma 20 punktów interkonektowych z siecią TP.

Opłata za połączenie z Internetem poprzez numer 020 95 76 jest dokładnie taka sama jak koszt połączenia przez numer 020 21 22 (TP) niezależnie od miejsca w Polsce, z którego abonent się wdzwania.

Tenbit, chcąc zachęcić internautów do korzystania z nowego numeru, oferuje wiele usług dodanych. Użytkownicy wdzwaniający się przez Tenbit otrzymają m.in. skrzynkę pocztową o rozszerzonej pojemności (25 MB, czyli dodatkowe 10 MB), miejsce na prywatną stronę WWW i szablony do jej stworzenia.

Energis zachęcony sukcesem współpracy z Onetem szukał partnera do uruchomienia nowego numeru dostępowego. Oferta Tenbitu, który tak jak Onet należy do ITI, nie będzie stanowić bezpośredniej konkurencji dla usług OnetKonekt. W przyszłym roku planowana jest integracja spółki Tenbit z Onet.pl.