Nowy dyrektor Empik.com

Tomasz Cisek został dyrektorem sklepu internetowego EMPiK.com oraz członkiem zarządu spółki EMPiK. Dotychczasowy dyrektor EMPIK.com, Jacek Kotur, objął nową funkcję, będzie odpowiedzialny za rozwój platformy sprzedaży oraz strategię operacyjną sklepu.

Tomasz Cisek jest związany z branżą internetową od 2001 roku. Wcześniej pracował na kierowniczych stanowiskach w agencjach Ad.net oraz Sabela Media Polska, a od 2004 roku pełnił funkcję prezesa zarządu w firmie Interactive Marketing Partner. W EMPiKu Tomasz Cisek odpowiedzialny będzie za zarządzanie internetowym sklepem EMPiK.com, a w szczególności za sprzedaż oraz marketing salonu.

Nowy dyrektor Empik.com

Tomasz Cisek

Tomasz Cisek był odpowiedzialny za budowę sieci reklamy internetowej Ad.Net. Był również inicjatorem wielu przedsięwzięć branżowych, w tym I Forum IAB oraz badań profilu internautów Prawdziwy Profil, zaprezentowanych podczas konferencji ESOMAR w Los Angeles w 2003 roku.

Nowy dyrektor Empik.com

Jacek Kotur

Jacek Kotur pracował w firmach MSP - jako dyrektor generalny , ABC Data - jako dyrektor ds. e-commerce oraz na stanowisku dyrektora ds. marekting i e-biznesu w TP Internet. Od 2001 roku był zatrudniony w amerykańskiej firmie ISP Crowley Data Poland kolejno jako Senior Business Development Manager, Dyrektor Marketingu. W Crowley'u odpowiadał za rozwój produktów oraz działalność promocyjną. Był współodpowiedzialny za budowę strategii firmy. Od września 2005 do października 2006 był dyrektorem EMPiK.com. Obecnie odpowiada za strategię operacyjną oraz za rozwój platformy sprzedażowej EMPiK.com.

Wywiad z Jackiem Koturem: Empik.com liczy na długi ogon

Aktualizacja: 05 października 2006 13:36

Dodaliśmy informacje dotyczące Jacka Kotura.